33 قهوه خانه در تهران پلمب شد

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

33 قهوه خانه در تهران پلمب شد


17:28 , دوشنبه 19 خرداد 1399

33 قهوه خانه در تهران پلمب شد

33 قهوه خانه در تهران پلمب شد  اخبار پليس تهران،پلمب شدن 33 قهوه خانه در تهران

اخبار تهران - سرهنگ مرادي معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از اجرای دومین مرحله طرح بازدید از واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: در این طرح از ۵۳۱ واحد صنفی بازدید و ۳۳ قهوه خانه متخلف پلمب شد. . . .

مجله ياس تنها - به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ نادر مرادی در تشریح این خبر اظهارداشت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، روز گذشته دومین مرحله طرح بازدید از واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان در سطح شهر تهران در طول یک ماه اخیر با حضور تیم های عملیاتی وکارشناسان معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت انجام شد.

- وی افزود: طی روزهای گذشته خبر هایی از تخلفات برخی واحد های صنفی عرضه کننده قلیان پیرامون بی توجهی به ابلاغیه و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان به این معاونت واصل که ماموران پلیس را برآن داشت که برای دومین بار متوالی در طول یک ماه گذشته با انجام یک طرح مشترک با تمامی پایگاه های ۱۰ گانه از این واحد های صنفی بازدید کنند.

- این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح که در روز گذشته هفدهم خرداد ماه اجرا شد از ۵۳۱ قهوه خانه و سفره خانه بازدید و به ۱۹۱ متصدی واحدهای صنفی تذکر و ۱۱۹مورد نیز اخطار صادر شد، افزود: ۳۳ واحد صنفی نیز برابر دستور قضائی پلمب شد.

- معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت عنوان کرد: مهمترین ترین تخلف مشاهده شده در بین این واحد های صنفی مربوط به عرضه قلیان و عدم رعایت قوانین فاصله گذاری اجتماعی بوده که خود این امر می تواند سلامت جامعه و شهروندان عزیز را به خطر بیندازد.

- وی در پایان خاطر نشان کرد:پلیس همچنان با جدیت پای کار بوده و با واحد های صنفی متخلفی که بخواهند سلامت جامعه و مردم را به خطر بیندازند برخورد خواهد کرد.

منبع:عصرايران

پايان/

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري