محدوديت هاي جديد کرونايي در بيرجند،طبس و قاينات

محدوديت هاي جديد کرونايي در بيرجند،طبس و قاينات

اخبار کرونا در خراسان جنوبي : کرونا همچنان در کمين است . با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا از روز چهارشنبه به مدت ۱۰ روز محدودیت‌های تازه‌ای در در سه شهرستان بیرجند، طبس و قاینات اعمال خواهد شد. . . .

مجله ياس تنها : در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که امروز بعد از دوهفته وقفه امروز در غیاب برخی از اعضای جلسه برگزار شد.

- حسینی معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار که ریاست جلسه امروز را بر عهده داشت با انتقاد از غیبت برخی از اعضا گفت: در بحث مدیریت کرونا باید یک هم افزایی بین مدیران در بحث مدیریت کرونا انجام شود تا بتوانیم افکار عمومی جامعه را مدیریت کنیم.

- او  با بیان اینکه اولویت همه ما سلامت مردم است افزود: مسئولین باید از رفع تکلیف خارج شوند و مشکلات و مسائل شفاف سازی کنند.

- حسینی از اداره صمت استان خواست تا نظارت بیشتر و جدی تری بر اصناف داشته باشند تا دستورالعمل‌های بهداشتی به درستی در فروشگاه‌ها و.. رعایت شود.

- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری همچنین از سایر ادارات استان خواست از برگزاری جلسات غیرضرر در استان جلوگیری کنند و جلسات بیش از ۱۵ نفر برگزار نشود.

- حسینی با اشاره به اعلام محدودیت‌های جدید ستاد ملی کرونا در سه شهرستان بیرجند، طبس و قاینات، از روز چهارشنبه ۱۴ آبان به مدت ۱۰ روز گفت: این محدودیت‌ها در رده‌های شغلی دو سه و چهار خواهد بود.

دبیر ستاد استانی بیماری کرونا گفت:طبق این مصوبه، برگزاری مراسم، همایش ها، فعالیت قهوه خانه‌ها، کافی شاپ‌ها و چایخانه‌ها نیز ممنوع می‌باشد.

دکتر دهقانی افزود: برخی فروشگاه‌ها شامل رده‌های شغلی ۲ از جمله پاساژها، مراکز خرید، مراکز تمرین و مسابقات ورزشی، قنادی ها، آبمیوه فروشی‌ها، مراکز تهیه و طبخ غذا، بنگاه‌های خرید و فروش خودرو، فروشگاه‌های لوازم خانگی، تزیینات داخلی ساختمان، عکاسی ها، مشاورین املاک، فرش فروشی ها، فروشگاه‌های کیف و کفش، خیاطی ها، خراطی ها، مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی نیز شامل محدودیت‌های جدید می‌شوند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان