دسته بندي : بيوگرافي ،
حسين مرعشي درباره درآمد آيت الله هاشمي ميگويد

حسين مرعشي درباره درآمد آيت الله هاشمي ميگويد

اخبار سياسي : مرعشي گفت : همه‌ی آنچه در خصوص ثروت خانواده‌ی هاشمی و خود وی طرح می‌ِشود شایعه‌ای بیش نیست و برای ضربه زدن به ایشان است. . . ..

مجله ياس تنها : زندگی آیت الله هاشمی همواره محل نقد طیف مخالفان او بود. برخی آیت الله را تجمل گرا می‌دانستند، اما روایت چهره‌های نزدیک به آن مرحوم متفاوت از این نقد‌ها بود.

- حسین مرعشی در سال ۸۴ که آیت الله هاشمی کاندیدای ریاست جمهوری شده بود، در گفتگویی گفته است: اتهام تجمل‌گرایی هاشمی و خانواده او را ظلم بزرگی دانست که برای اولین بار در سال‌های آغاز انقلاب توسط منافقین طرح می‌شد.

- مرعشی با بیان اینکه این اتهامات امروز توسط عده‌ای که ممکن است دوستدار نظام باشند، اما یا تحریک شده‌اند و یا هیچ اطلاعاتی ندارند مطرح می‌شود، گفت: همه‌ی آنچه در خصوص ثروت خانواده‌ی هاشمی و خود وی طرح می‌ِشود شایعه‌ای بیش نیست و برای ضربه زدن به ایشان است.

- وی می‌گوید: آیت الله هاشمی در زندگی شخصی خود هیچگاه متکی به استفاده از وجوهات و پول گرفتن از دیگران نبود و از طریق زندگی کشاورزی که از خانواده‌اش ارث برده بود، زندگی‌اش را می‌چرخاند و هم‌اکنون به جرات می‌گویم که هیچ چیز بیشتر از قبل از انقلاب ندارد و حتی کمتر هم شده است.

- هاشمی نه هزینه‌های آن‌چنانی برای کت و شلوار می‌دهد و نه برای منزل، اگر هم به منزل ایشان بروید خواهید دید هنوز هم برای میهمان یا خودش چایی می‌ریزد و یا خانمش.

منبع : پارسينه