زن 42 ساله با اسم سرطان کلاه مردم را برداشت

زن 42 ساله با اسم سرطان کلاه مردم را برداشت

اخبار : يک خانم ۴۲ ساله، با انتشار عکسی از خود در فضای مجازی و ادعای داشتن سرطان، ۴۵۰۰۰ پوند جمع آوری کرد تا صرف زندگی لاکچری خود کند. . . .

مجله ياس تنها : زنی که ادعا می‌کرد مبتلا به سرطان است بیشتر از ۴۵۰۰۰ پوند از کمک‌های خیران برای درمان را جمع کرد. او این کار را کرد تا به زندگی لاکچری خود  ادامه دهد.

نیکول الکابباس، ۴۲ ساله، ادعا کرد که نیاز به پرداخت هزینه‌های درمان دارد و پول خیریه GoFundMe را به حساب بانکی خود منتقل کرد.

- دادستان بن اروین به دادگاه گفت الکابباس به این پول برای درمان سرطان نیازی نداشته و از آن استفاده نکرده و هرگز حتی سرطان هم نداشته است.

- وی به هیئت منصفه گفت: "این مبالغ هنگفت به جای هزینه درمان؛ صرف قمار آنلاین، پرداخت بدهی‌های قدیمی، مسافرت، بلیط‌های بسیار گران قیمت تاتنهام و پرداخت هزینه‌های زندگی مجلل وی شامل بلیط‌های پر هزینه رویداد‌ها و صورت حساب رستوران شد. "

- صفحه جمع آوری کمک مالی تحت عنوان «نیکول برای درمان به کمک ما احتیاج دارد» که در توصیف او نوشته شده یک دختر زیبا، مادر دوست داشتنی برای پسر ۱۱ ساله اش که با همین تعریف در قلب مردم جا باز کرد. تصویری در صفحه وب سایت درج شده که نشان می‌دهد الکابباس ظاهراً آسیب دیده و در تخت بیمارستان است که این تصویر مربوط به عمل قبلی او است و ربطی به سرطان ندارد.

هزینه این جراحی توسط بیمه خدمات درمانی خصوصی پرداخت شد و کاملاً غیرمرتبط با سرطان بود، به گفته آقای ایروین، پخش این تصویر برای جلب همدردی بود.

- به هیئت منصفه ۱۰ نفره زن و مرد گفته شد که در این دادگاه سه جراح به عنوان شاهد فراخوانده خواهند شد و انتظار می‌رود نتیجه آزمایشات آن‌ها را برای بدخیمی در مورد ادعا‌های سرطان تخمدان الکابباس توضیح دهد. گفته می‌شود این زن با شخصی که ۵۹۰۰ پوند اهدا کرده، ملاقات کرده است تا شخصاً او را متقاعد کند که به پول بیشتری برای درمان نیاز دارد.

- الکابباس در واکنش به آقای اروین که گفت افسر پلیسی که او را بازداشت کرده گفته این پول را برای درمان سرطان گرفته بوده گفت: "من هرگز در زندگیم چنین چیزی نگفته ام. "

- او درصحبت هایش در ایستگاه پلیس کانتربری، بار‌ها اصرار داشت که به سرطان مبتلا شده و راه اندازی صفحه GoFundMe را پذیرفت، اما وقتی صحبت از قمار شد، شروع به انکار کرد.

- یکی از پزشکان حاضر در پرونده گفته عکسی که این زن از خود در صفحه کمک خواهی منتشر کرده مربوط به بیمارستانی است که از خدمات بیمه درمانی حمایت می‌کند و الکبباس به پولی برای درمان احتیاج نداشته و مبتلایان به سرطان در انگلیس در سرویس بهداشت ملی پذیرفته می‌شوند.

الکابباس یک فقره کلاهبرداری در رابطه با تظاهر به داشتن سرطان برای دریافت پول درمان و همچنین یک فقره تصرف دارایی مجرمانه در رابطه با کمک‌های خیریه‌ای که به حساب بانکی وی واریز شده را انکار کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان