با نوشابه موهاي خود را صاف کنيد

  • چهارشنبه 28 آبان 1399 ، 9:32
دسته بندي : آرايش و زيبايي ،
با نوشابه موهاي خود را صاف کنيد

با نوشابه موهاي خود را صاف کنيد

بخش آرايش و زيبايي : صاف کردن مو و زیبایی ، آن از دغدغه‌های جوان‌های امروزی است و آن‌ها بسیاری از اوقات زمان و هزینه زیادی صرف می‌کنند تا بتوانند مو‌هایی زیبا و نرم و لطیف داشته باشند. . . . .

مجله ياس تنها :

* نوشابه چه تأثیراتی بر موی ما دارد؟

   صاف کردن مو با نوشابه تنها تأثیر آن بر مو‌ها نیست؛ بلکه باعث درخشان شدن مو‌ها نیز می‌شود. خاصیت اسیدی نوشابه و همچنین میزان بالای قند فروکتوز موجود در آن است که این تأثیر را می‌گذارد. همین اسیدی بودن نوشابه همچنین باعث حجیم شدن مو‌ها و پرپشت دیده شدنشان می‌شود. علاوه بر همه این‌ها، نوشابه می‌تواند به صاف و ابریشمی شدن مو‌ها نیز کمک کند.

   صاف کردن مو و زیبایی آن از دغدغه‌های جوان‌های امروزی است و آن‌ها بسیاری از اوقات زمان و هزینه زیادی صرف می‌کنند تا بتوانند مو‌هایی زیبا و نرم و لطیف داشته باشند. استفاده از دستگاه اتو مو و حتی صرف وقت در آرایشگاه از روش‌های معمول و هزینه بر صاف کردن و زیبایی بوده، اما جالب است بدانید روشی وجود دارد که بدون صرف هزینه آن چنانی و وقت طولانی مو‌های شما صاف، زیبا و درخشان می‌شود.

* آموزش تکنیک صافی مو با نوشابه

   احتمالا با کاربرد‌های جالب نوشابه در خانه داری آشنا هستید، اما یکی از جالب‌ترین و شگفت آورترین خواص این نوشیدنی در صاف کردن و زیبایی مو است پس اگر جزو افرادی هستید که موی وز دارند و دغدغه تان صاف کردن مو‌ها است، می‌توانید با استفاده از نوشابه و بدون نیاز به آرایشگاه رفتن و با صرف وقت زیاد مو‌های خود را صاف کنید. استفاده از این روش بدون صرف هزینه آن چنانی و وقت طولانی مو‌های شما را صاف، زیبا و درخشان می‌کند.

* خاصیت نوشابه

   نوشابه حاوی اسید فسفریک، با pH بسیار پایین است؛ بنابراین زمانی که شما آن را به موهایتان می‌زنید، کوتیکول مو تشدید می‌شود و درنتیجه مو‌هایی صاف و خوش حالت خواهید داشت. قند موجود در این نوشیدنی، بافت و حجم بیشتری به موهایتان می‌دهد و مو‌ها را حجیم‌تر می‌کند. نوشابه از وز شدن مو‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

* طریقه استفاده از نوشابه برای صافی مو

  مو‌های سر خود را با استفاده از نوشابه خیس کنید. چند دقیقه صبر کنید و سپس مو‌های خود را بشویید. اگر نمیخواهید رنگ موهایتان تیره‌تر شود، از نوشابه رژیمی استفاده کنید.

تابناک با تو