آمار کرونا در خراسان جنوبي 29 آبان

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

آمار کرونا در خراسان جنوبي 29 آبان


17:45 , پنجشنبه 29 آبان 1399

آمار کرونا در خراسان جنوبي 29 آبان

آمار کرونا در خراسان جنوبي 29 آبان

اخبار کرونا در خراسان جنوبي : کرونا در خراسان جنوبي همچنان قرباني مي گيرد . کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۹ نفر دیگر را در خراسان جنوبی مبتلا کرد و ۱۴ نفر را هم به کام مرگ برد. . . .

مجله ياس تنها : مهدی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۲۷۲ آزمایش کرونا در استان انجام شده است که ۱۶۹ آزمایش، مثبت قطعی اعلام شده است، گفت: از این تعداد مبتلای جدید به کرونا، ۵۳ نفر در بیمارستان‌ها بستری هستند و ۱۱۶ نفر نیز نمونه گیری سرپایی شدند.

 -  او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ نفر در بیرجند، ۱۵ نفر فردوس، ۴۲ نفر قاین، ۳۰ نفر طبس، ۹ نفر بشرویه، ۱۳ نفر نهبندان، ۵ نفر درمیان، ۱۳ نفر سرایان، ۱۰ نفر زیرکوه و یک نفر در خوسف به کرونا مبتلا شده اند.

  - مهدی زاده با بیان اینکه هم اکنون ۳۸۰ بیمار با علائم بیماری حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند اظهار کرد: از این تعداد ۲۷۰ نفر مبتلای قطعی بیماری کرونا هستند که ۵۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و حال ۲۳ نفر از آن ها وخیم است.

  - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: با ثبت ۱۴ مورد جدید فوت در اثر کرونا در شبانه روز گذشته تعداد فوتی‌ها در اثر این بیماری به ۵۱۲ مورد در خراسان جنوبی رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط با پست جاري