انتقام سخت براي قاتلان شهيد فخري زاده در راه است

مجله ياس تنها

انتقام سخت براي قاتلان شهيد فخري زاده در راه است

انتقام سخت براي قاتلان شهيد فخري زاده در راه است

اخبار داخلي : دوران بزن درو گذشته و قاتلان شهيد فخري زاده بايد منتظر انتقام سخت باشند . آقاي علی اکبر ولایتی در بیانیه‌ای شهادت دکتر فخری‌زاده را تسلیت و این اقدام تروریستی را محکوم کرد. . . .

مجله ياس تنها : به گزارش ایسنا، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: ترور کوردلانه و ناجوانمردانه رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که از دانشمندان برجسته کشور محسوب می شد، بار دیگر دشمنی و خباثت بدخواهان این ملت و نظام را برملا کرد که برای دستیابی به اهداف و توطئه های شوم خود، شخصیت های دانشمند و علمی را ترور و به شهادت می رسانند.

   وی افزود: قطعاً دشمنان ملت ایران که در اجرای سیاست‌های تحریم و فشار حداکثری ناکام مانده‌اند، از خشم و عصبانیت به این گونه اقدامات بزدلانه و رذیلانه روی آورده‌اند.

    مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل ضمن هشدار درباره اینکه مسببان پیدا و پنهان ترور شهید فخری‌زاده در انتظار انتقام ملت ایران باشند، تاکید کرد: چنین اقداماتی هرگز نمی‌تواند استواری ملت ایران را در راه مقاومت و شکست توطئه‌های دشمن جنایتکار و دستیابی به توسعه و پیشرفت علمی متوقف نماید و ملت ایران انتقام خون این شهید والامقام را از عوامل تروریست و حامیان آنان خواهد گرفت .

منبع:عصرايران

ديگر امکانات
?
?
?