بيوگرافي سياوش طهمورث بازيگر جذاب سينما

مجله ياس تنها

بيوگرافي سياوش طهمورث بازيگر جذاب سينما

بيوگرافي سياوش طهمورث بازيگر جذاب سينما

بخش بيوگرافي : مدير مجله ياس تنها : يکي از بازيگراني که خيلي دوستش دارم آقاي سياوش طهمورث است در ادامه با گوشه اي زندگي اين بازيگر محبوب و با اخلاق آشنا خواهيد شد . . . .

مجله ياس تنها : www.myas.ir

نام اصلی: حسن طهمورث‌نیا

زمینه فعالیت: بازیگر

تولد: ۳ اسفند ۱۳۲۵

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

* بیوگرافی سیاوش طهمورث:

حسن طهمورث‌نیا مشهور به سیاوش طهمورث (زادهٔ ۳ اسفند ۱۳۲۵ در تهران)، بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون ایرانی است.  فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک است، سیاوش طهمورث  ۲ برادر و ۲ خواهر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. سیاوش طهمورث در ۷ سالگی پدر خود را از دست داد و از 13 سالگی مجبور شد که کار کند.

 سیاوش طهمورث نخستین بار در تلویزیون، سال 1361 در سریال همشهری بازی کرد و و با فیلم “آن سفر کرده” در سال 1363 وارد سینما شد. از مهم‌ترین آثار سیاوش طهمورث می‌توان به بازیگری در سریال نابرده رنج، سریال زیر تیغ و سریال شاه شکار اشاره کرد که بازی در سریال زیر تیغ بیشتر باعث شهرت وی شد.

 سیاوش طهمورث در تئاتر هم فعالیت کرده و نمایش‌ های متعددی را روی صحنه برده است. سیاوش طهمورث علاوه بر بازیگری فعالیت های دیگری مانند: دوبله، کارگردانی و نویسندگی نیز انجام میدهد.

* ازدواج سیاوش طهمورث:

سیاوش طهمورث در سال 1352 ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج 2 فرزند (یک پسر یک دختر) دارد.

او اعتقاد دارد عشق و علاقه باید در عمل باشد و از ته قلب با خلوص  ابراز شود و اینکه بعضی افراد پای تلفن با کلماتی مثل عشقم نفسم قربوون صدقه الکی میروند و تظاهر به عشق میکنند کار اشتباهی است

منبع : يبتوته

ديگر امکانات
?
?
?