قاتل زن 23 ساله در تربت جام به دام پليس افتاد

مجله ياس تنها

قاتل زن 23 ساله در تربت جام به دام پليس افتاد

قاتل زن 23 ساله در تربت جام به دام پليس افتاد

اخبار پليس : فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام سرهنگ قهستاني گفت: قاتل زن ۲۳ ساله در تربت جام دستگیر شد. . . . .

مجله ياس تنها : سرهنگ قهستانی فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام گفت: در چهارم مهرماه امسال خبری مبنی بر رویت جسد فردی ناشناس در محور تربت جام به صالح آباد بعد از روستای یخک به پلیس گزارش شد که موضوع بلافاصله با مقام قضایی هماهنگی شد و دردستور کار قرارگرفت.

- او افزود: در بررسی‌های میدانی مشاهده شد جسد مربوط به فردی مونث که توسط حیوانات وحشی متلاشی شده است و در شانه خاکی جاده به صورت غیر قابل شناسایی وجود دارد که به دستور مقام قضایی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

- فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام ادامه داد: در همین هنگام شخصی به هویت معلوم به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام می‌کند که خواهرش از۲۶ شهریور از منزل خارج شده و برنگشته وهیچ گونه اطلاعی از وی نداریم که پس از مطابقت مدارک و ادله موجود، هویت متوفی شناسایی می‌شود.

- سرهنگ قهستانی بیان کرد: در تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان ازمتهم که مرد ۲۷ ساله است، به عمل جنایت کارانه خود اعتراف می‌کند که در ادامه تحقیقات به دستور بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، متهم برای بازسازی صحنه وقوع جرم به محل حادثه اعزام شد.

- او تصریح کرد: در صحنه بازسازی وقوع جرم متهم به اقدام جنایتکارنه با استفاده از ضربات چاقو به گردن مقتول اعتراف کرد و مقتول را که در حال خونریزی بوده و در زیر پل حاشیه جاده رها می‌کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ديگر امکانات
?
?
?