کدام رنگ مو براي من مناسب است ،بهترين انتخاب رنگ مو

مجله ياس تنها
کدام رنگ مو براي من مناسب است ،بهترين انتخاب رنگ مو

کدام رنگ مو براي من مناسب است

بخش آرايش و زيبايي - هر رنگ مويي براي همه مناسب نيست و هر فردي متناسب با رنگ پوست خود بايد رنگ مو را انتخاب کند . اما رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما کدام است؟

به ادامه برويد

مجله ياس تنها بخش آرايش و زيبايي

رنگ مو مناسب برای پوست سبزه

+ رنگ مو قهوه ای برای پوست های تیره

یکی از بهترین رنگ مو های مناسب برای افرادی با پوست سبزه روشن و معمولی، رنگ موی قهوه ای است که رنگ پوست شما را جذاب تر، نشان می دهد.

 ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم، می توانید رنگ موی زمینه را قهوه ای تیره انتخاب کنید و برای جلوه ی بیشتر رنگ مو، از هایلایت های بلوند عسلی استفاده کنید.

 + رنگ های آمبره برای پوست های سبزه

رنگ های آمبره با زیبایی خاص خود چهره های جذاب به زنانی با پوست های تیره می بخشند. آمبره مناسب برای پوست های تیره شکلاتی و کاراملی است.

 + بلوند طلایی برای پوست های تیره

بلوند طلایی یکی دیگر از رنگ‌هایی که مناسب پوست افراد سبزه روشن است و باعث می‌شود شما در جمع زیبا و خاص به‌نظر آیید.

 + رنگ‌های کرم برای پوست های سبزه

یکی دیگر از رنگ‌هایی که برروی رنگ موی قهوه‌ای بازتاب خوبی دارد رنگ‌های کرم یا کار املی است. این رنگ تقریبا شبیه به بلوند عسلی است و مناسب برای افرادی هست که سرد اند.

 + رنگ موی قرمز برای پوست های تیره

رنگ شرابی یا قهوه ای مایل به قرمز، باعث بهبود رنگ طبیعی پوست سبزه می شود.

+ نکات کلی برای رنگ موی  مناسب افراد سبزه معولی و تیره:

کسانی که پوست سرد و تیره دارند برای اینکه چهره جذاب تری داشته باشد بهتراست از رنگ های مشکی پرکلاغی، قهوه ای، هایلایت کرم روشن استفاده کنند.

 از هر گونه رنگ مشکی با سایه های آبی اجتناب کنید چرا که این رنگ، پوست شما را سبز نشان خواهد داد.

 رنگ شاه بلوطی تیره و متوسط، قهوه ای روشن و بلوند روشن، ولی روشن تر از این رنگها برای شما مناسب نیست(مثلا قرمز) چرا که پوستتان را تیره تر نشان می‌دهد از جمله رنگ های هستند که چهره افراد تیره را جذاب و زیبا می کند.

 سایه مناسب پوست تیره، سایه های تیره تر بلوند مانند رنگ کاراملی را انتخاب کنید یا اینکه می توانید قدری هایلایت کاراملی به موهای خود اضافه کنید. از رنگ های بلوند با سایه های سفید، پلاتینی یا پرتقالی اجتناب کنید چرا که این رنگ ها، موهای شما را غیر طبیعی جلوه می دهند.

 خانم ها با پوست گرم تیره چهره سبزه دارند و رنگ چشم آن ها خرمایی و مایل به سیاه است. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های فندقی، شکلاتی، نسکافه ای، شرابی و ماهاگونی است.

 اگر پوست سبزه‌ی معمولی دارید، این رنگها برای شما مناسب است: قرمز قهوه ای روشن، بلوند روشن و رنگ موی بلوطی روشن.

 خانم ها با پوست سرد تیره دارای چشمانی به رنگ قهوه ای تیره، آبی پررنگ و سبز تیره اند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های تیره ای چون مشکی و قهوه ای تیره با هایلایت های کرم روشن می باشد.

منبع: بيتوته