عکس پيرترين مادربزرگ دنيا

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

عکس پيرترين مادربزرگ دنيا


10:24 , چهارشنبه 17 دي 1399

عکس پيرترين مادربزرگ دنيا

عکس پيرترين مادربزرگ دنيا

اخبار عجيب - مردم ژاپن نسبت به جاهاي ديگر طول عمر بيشتري دارند . در ادامه درباره پيرترين مادربزرگ دنيا که يک زن ژاپني است مي خوانيد . .

مجله ياس تنها - کانی تاناکا ژاپنی، پیرترین فرد جهان، طبق رکورد‌های کتاب گینس روز تولد ۱۱۸ سالگی خود را جشن گرفت. تاناکا، متولد ۲ ژانویه ۱۹۰۳ و ساکن یک مرکز بهداشتی درمانی در ایالت فوفوکا، غرب ژاپن است. شنبه مراسمی برای تولد ۱۱۸ او در محل زندگی‌اش برگزار شد که انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد.

- تاناکا در این جشن پر شور و هیجان گفت که امیدوار است تا ۱۲۰ سالگی زندگی کند. به گفته مسئولان این مرکز، "تاناکا پبه طور منظم تمرینات ورزشی روزانه خود را انجام می‌دهدو غذای خود را به موقع مصرف می‌کند او اشتهای خوبی دارد و عاشق شکلات و نوشابه است."

- وقتی تاناکا در مورد راز سلامتی‌اش برای تبدیل شدن به پیرترین فرد روی زمین سوال شد، او در پاسخ گفت: "غذای خوشمزه بخورید و مطالعه کنید تا بتوانید شاداب و امیدوار تا ۱۲۰ سالگی زندگی کنید.

- مقامات این مرکز توضیح دادند که تاناکا به دلیل اقدامات همه گیر کرونا اجازه ملاقات با اعضای خانواده اش را ندارد. با این حال، نوه او، ایگی می‌گوید که مادر بزرگش با این حال خوشحال است و از زندگی‌اش لذت می‌برد.

تابناک با تو

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.