پسر جوان خواهرش را کشت و به چاه انداخت

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

پسر جوان خواهرش را کشت و به چاه انداخت

پسر جوان خواهرش را کشت و به چاه انداخت . تقل خواهر به خاطر اختلافات خانوادگي

اخبار حوادث - پسر جوان که به خاطر اختلاف خانوادگی خواهر ۲۲ ساله‌اش را کشته و جسدش را در چاه انداخته بود پس از ۱۰ روز لب به اعتراف گشود. . . ..

مجله ياس تنها - به گزارش ایران، ولی خداکرمی، دادستان عمومی و انقلاب سردشت در این‌باره گفت: چند روز قبل به پلیس گزارش رسید که زن جوانی در سردشت ناپدید شده است.

- نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی با خانواده‌اش اختلاف و درگیری داشته است و بعد ازآن به طرز مرموزی ناپدید شده است. بعد از تشکیل پرونده و ارجاع به پلیس آگاهی، کارآگاهان تحقیقات فنی و تخصصی خود را در این زمینه آغاز کردند.

- در تحقیقات اولیه مشخص شد که این دختر سردشتی آخرین بار با برادر خود و پسرعمویش دیده شده و به همین دلیل مظنون اصلی پرونده این ۲ نفر بودند که به سرعت دستگیر و بازجویی‌های پلیسی از آنان آغاز شد.

- دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: برادر وی در بازجویی‌های اولیه خود اعلام کرد که در روز حادثه با خواهرش درگیری لفظی داشته و دیگر او را ندیده، اما بعد از بازجویی‌های زیاد و فنی بالاخره به قتل خواهرش اعتراف کرد.

- خداکرمی اضافه کرد: در تحقیقات مشخص شد که متهم به خاطر انگیزه ناموسی با خواهر خود درگیری لفظی پیدا کرده و در نهایت با زدن یک میله آهنی به سر خواهرش، وی را به قتل رسانده و جنازه را در چاهی کنار رودخانه زاب نزدیک شهر نلاس انداخته است که مأموران بازپرسی در سر صحنه حضور یافته و با تلاش آتش‌نشانان جنازه مقتول از چاه بیرون آورده و برای بررسی و کالبد شکافی به پزشک قانونی تحویل داده شد.

- دادستان عمومی و انقلاب سردشت تأکید کرد: دستگاه قضایی با جدیت و قاطعیت با اشخاصی که اقدام به اخلال در نظم عمومی جامعه از طریق ارتکاب بزه می‌شوند، برخورد خواهد کرد.

منبع: عصرايران

بخش خبري مجله ياس تنها www.myas.ir

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.