زندگي نامه علي انصاريان فوتباليست محبوب

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

بيوگرافي مرحوم علي انصاريان


18:44 , چهارشنبه 15 بهمن 1399

بيوگرافي مرحوم علي انصاريان

بيوگرافي مرحوم علي انصاريان . www.myas.ir

بخش بيوگرافي - علي انصاريان بازيگر فوتبال و سينماي ايران امروز به دليل ابتلا به بيماري کرونا از دنيا رفت به همين دليل در ادامه مي خواهيم شما را با زندگي اين عزيز آشنا کنيم . .

مجله ياس تنها - علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا فوت کرد. انصاریان سابقه حضور در تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس را در کارنامه خود دارد.

- انصاریان متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران بود. او ابتدا بازیکن بود سپس خواننده شد و بعد وارد حرفه بازیگری و تهیه کنندگی و حتی کارگردانی شد.

- نخستین سکانس بازیگری انصاریان در تلویزیون در سریال زیر آسمان شهر بود و سپس در سینما هم در فیلم پاداش سکوت به کارگردانی مازیار میری ۲ سکانس بازی کرد.

- او فوتبال حرفه‌ای را از سال ۱۳۷۵ وقتی ۱۹ ساله بود از تیم فجر سپاسی شیراز شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۷۷ به تیم پرسپولیس تهران پیوست. او پنج سال در پرسپولیس بازی کرد.

- انصاریان سال ۱۳۸۵ به عنوان بمب نقل و انتقلات به مدت یک فصل راهی تیم رقیب، استقلال شد سپس از سال ۸۶ تا ۸۸ یکسال در استیل آذین و استقلال اهواز بود.

فصل ۸۸ تا ۸۹ را در گسترش فولاد تبریز بازی کرد سپس یک سال دیگر در شهرداری تبریز حضور داشت تا اینکه سال ۱۳۹۰ در ۳۴ سالگی با شاهین بوشهر از فوتبال کنار رفت.

انصاریان سال ۱۳۹۱ در برنامه ویتامین سه علی ضیا اعلام کرد، بزرگترین اشتباه زندگی ام بازی در استقلال بود، اما شرایطی بوجود آمد که مجبور به این کار شدم.

* تجربه اجرا علی انصاریان

● زابیواکا – ۱۳۹۷
● ورزشگاه – ۱۳۹۷
● مسابقه منچ – ۱۳۹۸
● پانوراما – ۱۳۹۹
بیوگرافی کامل علی انصاریان

* مجموعه های تلویزیونی علی انصاریان

● داغون‌ترین (یک قسمت)
● زیر آسمان شهر (دو قسمت)
● چارخونه (یک قسمت)
● خانه اجاره‌ای (یک قسمت)
● نقطه چین (دو قسمت)
● سریال کیمیا – ۱۳۹۴
● محکومین – ۱۳۹۶
● سرزده – ۱۳۹۹

منبع: باشگاه خبرنگارانجوان

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري