افزايش مصرف آب در تهران به خاطر خانه تکاني ها

شنبه 23 اسفند 1399
افزايش مصرف آب در تهران به خاطر خانه تکاني ها

افزايش مصرف آب در تهران به خاطر خانه تکاني ها

اخبار تهران : بختياري مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: مصرف آب در کشور در پایان سال بین دو تا سه برابر افزایش پیدا می‌کند. .

مجله ياس تنها : محمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به سرانه مصرف آب در خانه تکانی‌های پایان سال در تهران گفت: طبق آمار‌های اعلام شده مصرف آب در کشور در پایان سال به دلیل افزایش شستشوها و خانه تکانی بین دو تا سه برابر افزایش پیدا می‌کند.

- او ادامه داد: متوسط سرانه مصرف آب در ایران حدود ۲۸۰ لیتر برای هر ایرانی است که در روز‌های پایانی سال به ویژه ۱۵ روز آخر به ۴۵۰ تا ۵۰۰ لیتر در روز می‌رسد.

- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه از نیمه دوم اسفندماه تا شروع سال جدید شاهد افزایش بی رویه مصرف آب هستیم، اظهار کرد: در اسفند ماه سال گذشته، همزمان با آغاز شیوع ویروس کرونا همچنین همزمان با سنت خانه تکانی مصرف آب نسبت به ماه‌های گذشته سال ۹۸ به شدت افزایش پیدا کرد.

- این مقام مسئول در پایان گفت: توصیه ما به افراد این است که در مدیریت مصرف آب دستورات لازم را اجرا کنند، چرا که ممکن است در برخی نقاط با مشکلات کم آبی مواجه شویم.

باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir