تعبير خواب ازدواج کردن چيست؟

یکشنبه 24 اسفند 1399
تعبير خواب ازدواج کردن چيست؟

تعبير خواب ازدواج کردن چيست؟

بخش تعبير خواب : جوانان همه به ازدواج کردن علاقه دارند اما اگر ازدواج را در خواب ديديم چه تعبيري دارد؟

مجله ياس تنها : امام جعفر صادق (ع) می‌فرماید: زن گرفتن در خواب بر چهار وجه است؛ بزرگی و مقام، زیادت مال، سرحالی و آسایش و خرمی و شادی.

ابن سیرین خواب ازدواج را چنین تعبیر کرده است: اگر کسی در خواب ببیند که زن می‌خواهد، نشانه این است که شرف و بزرگی‌اش زائل شود.

وی تعابیر دیگری نیز از خواب ازدواج دارد؛ مثلا اگر کسی در خواب دید که زن می‌خواهد، اما زن را نمی‌بیند و نامش را نمی‌داند، اجلش نزدیک شده است.

- در تعبیر دیگری از ابن سیرین چنین آمده است که اگر بیننده خواب «زنی را ببیند و سرای مجهول بود و آن سرا از آن شخص مرده بود و آن مرد با وی جمع شد، دلیل این است که آن زن بمیرد.»

- جابر مغربی نیز می‌گوید: اگر کسی در خواب ببیند که دختری دوشیزه را به زنی کرد، نشان این است که که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی ببیند.

- وی تعبیر دیگری نیز در رابطه با خواب ازدواج دارد و در این تعبیر خواب چنین می‌خوانیم: «اگر ببینی بین دو نفر خطبه عقد می‌خوانی، خیر و خوبی انجام می‌دهی و به همه احسان و نیکی می‌کنی و کار‌ها را از روی مصلحت انجام خواهی داد.»

برخی از معبرین غربی نیز خواب ازدواج را چنین تعبیر می‌کنند: «اگر در خواب ببینید با کسی ازدواج کرده‌اید که او را دوست ندارید، به این معناست که در مورد اهداف‌تان در زندگی نگران هستید.»

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir