موهاي خود را قبل از رنگ کردن نشوييد

چهارشنبه 27 اسفند 1399
موهاي خود را قبل از رنگ کردن نشوييد

موهاي خود را قبل از رنگ کردن نشوييد

بخش آرايش و زيبايي : خيلي از خانم ها هستند که به دلايل مختلف موهاي خود را رنگ مي کنند اما بهتر است که قبل از رنگ کردن مو به اين راهنمايي ما توجه کنيد

مجله ياس تنها : یکی از بدترین اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شوید این است که موهایتان را قبل از رنگ کردن آماده نکنید. اگر برای این کار زمان نگذارید، از کار رنگ کردن موهایتان راضی نخواهید بود. چه بخواهید موهایتان را در خانه رنگ کنید یا در سالن زیبایی، کار آماده سازی فقط چند دقیقه طول می کشد.

+ موهایتان را نشویید. معمولاً در آرایشگاه ها توصیه می شود که مشتری ها موهای خود را قبل از اینکه برای رنگ کردن بیایند، نشویند. اکثر برندهای رنگ مو هم پیشنهاد نمی کنند که مو ها را قبل از رنگ کردن بشویید.

+ از لباس و پوست تان در مقابل لکه های رنگ محافظت کنید. معمولاً از یک پیشبند و همچنین چند حوله برای محافظت از لباس و پوست مشتری ها از رنگ شدن، استفاده می کنند.

+ موها را شانه کنید. برای آماده کردن موها برای رنگ کردن باید آنها را برس بکشید و مطمئن شوید که درهم و برهم نیستند. وقتی به موهایتان برس می کشید، آنها را خشک نگه دارید.

روی خط موهایتان موم بمالید. با این کار، از رنگ شدن این مناطق از پوست صورت جلوگیری می کنید. موم را به صورت یک لایه نازک بر روی پوست بمالید و سعی کنید مو ها را نگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir