مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد


11:52 , یکشنبه 22 فروردين 1400

280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد

280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد

اخبار اصفهان - ميرجهانيان مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: ۲۸۰ واحد صنفی متخلف از سه شنبه هفته گذشته تاکنون در اصفهان پلمب شده است. . . .

مجله ياس تنها - مهدی میرجهانیان مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان در خصوص اعمال محدودیت‌های هوشمند کرونایی در استان اصفهان از سه شنبه هفته گذشته تاکنون گفت: نظارت بر روند اجرای این محدودیت‌ها با همکاری مرکز بهداشت، پلیس اماکن، بازرسی اصناف و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت در دست انجام است.

- او با بیان اینکه در این بازه زمانی هشت هزار و ۵۰۰ مورد بازرسی در سطح شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام شده است، افزود: از این تعداد بازرسی ۲۸۰ مرکز پلمب شده، یک هزار و ۲۰۰ واحد با هدایت بازرسان تعطیل شده و ۴۲ واحد هم به مراجع قضائی معرفی شده است.

- همکاری ۸۰ درصد اصناف برای رعایت محدودیت‌های کرونایی

- مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان ادامه داد: مراکزی که پلمب شده است تا ۱۵ روز تعطیل خواهند بود، اما اگر محدودیت‌ها برداشته شود این اماکن امکان بازگشایی دارند.

- او با بیان اینکه ۸۰ درصد از اصناف و مراکز برای اعمال محدودیت‌های هوشمند همکاری داشته‌اند، ابراز داشت: در این زمینه در خصوص فعالیت باشگاه‌های ورزشی با مشکل جدی رو به رو هستیم.

میرجهانیان افزود: همچنین با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان شاهد افزایش مراسم‌های عروسی و جشن‌های غیرمجاز در مراکز بی نام و نشان به ویژه در محدوده آتشگاه، خمینی شهر، نجف آباد، کوشک و جاده مرغ زیاد بوده است و تعدادی از این مراکز پلمب شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري