280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد

یکشنبه 22 فروردين 1400
280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد

280 واحد صنفي در اصفهان پلمپ شد

اخبار اصفهان - ميرجهانيان مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: ۲۸۰ واحد صنفی متخلف از سه شنبه هفته گذشته تاکنون در اصفهان پلمب شده است. . . .

مجله ياس تنها - مهدی میرجهانیان مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان در خصوص اعمال محدودیت‌های هوشمند کرونایی در استان اصفهان از سه شنبه هفته گذشته تاکنون گفت: نظارت بر روند اجرای این محدودیت‌ها با همکاری مرکز بهداشت، پلیس اماکن، بازرسی اصناف و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت در دست انجام است.

- او با بیان اینکه در این بازه زمانی هشت هزار و ۵۰۰ مورد بازرسی در سطح شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام شده است، افزود: از این تعداد بازرسی ۲۸۰ مرکز پلمب شده، یک هزار و ۲۰۰ واحد با هدایت بازرسان تعطیل شده و ۴۲ واحد هم به مراجع قضائی معرفی شده است.

- همکاری ۸۰ درصد اصناف برای رعایت محدودیت‌های کرونایی

- مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان ادامه داد: مراکزی که پلمب شده است تا ۱۵ روز تعطیل خواهند بود، اما اگر محدودیت‌ها برداشته شود این اماکن امکان بازگشایی دارند.

- او با بیان اینکه ۸۰ درصد از اصناف و مراکز برای اعمال محدودیت‌های هوشمند همکاری داشته‌اند، ابراز داشت: در این زمینه در خصوص فعالیت باشگاه‌های ورزشی با مشکل جدی رو به رو هستیم.

میرجهانیان افزود: همچنین با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان شاهد افزایش مراسم‌های عروسی و جشن‌های غیرمجاز در مراکز بی نام و نشان به ویژه در محدوده آتشگاه، خمینی شهر، نجف آباد، کوشک و جاده مرغ زیاد بوده است و تعدادی از این مراکز پلمب شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir