مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

رهگيري بشقاب پرنده ها در آسمان آمريکا

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

پنتاگون وجود بشقاب پرنده ها را در آسمان آمريکا تاييد کرد

رهگيري بشقاب پرنده ها در آسمان آمريکا

رهگيري بشقاب پرنده ها در آسمان آمريکا
 • موضوعات : خبر از همه جا و همه چي ,
 • رهگيري بشقاب پرنده ها در آسمان آمريکا

  اخبار آمريکا -پنتاگون وزارت دفاع آمریکا با خارج کردن تصاویر ویدئویی از پرواز اشیاء پرنده ناشناس در مرز‌های آمریکا از بخش محرمانه، آن‌ها را مورد تایید قرار داد.  . .

  مجله ياس تنها - شبکه خبری سی ان ان با انتشار این خبر افزود: اشیاء پرنده ناشناس هوایی (UAP) طی سال‌های اخیر توسط یگان‌های هوایی آمریکا مورد شناسایی قرار گرفته اند و اکنون پنتاگون صحت این مساله را مورد تایید قرار داده است؛ بنابراین گزارش رویت اشیاء پرنده ناشناس در سال ۲۰۰۴میلادی نزدیک سواحل کالیفرنیا رصد و در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز یک فروند جنگنده اف-۱۸ آمریکا یک شئی پرنده ناشناس را که وارد آسمان آمریکا می‌شود بر فراز سواحل اقیانوس آتلانتیک رهگیری می‌کند.

  «سو گاه» (Sue Gough) سخنگوی پنتاگون در بیانیه‌ای به سی ان ان اعلام کرد که این اشیاء پرنده که در سه نوبت طی سال‌های گذشته توسط پرسنل نیروی دریایی آمریکا رهیگری شدند، در اشکال مختلفی درحال پرواز بوده اند.

  + پنتاگون پرواز اشیاء مجهول در آسمان آمریکا را تایید کرد

  + سخنگوی پنتاگون در ادامه این بیانیه به سی ان ان گفته است: از آنجایی که این مساله می‌توانسته است برای دشمنان آمریکا مفید واقع شود؛ این وزارت خانه برای حفظ عملیات امنیتی از افشای صحت پرواز این اشیاء پرنده ناشناس خودداری کرده بود.
  پنتاگون پرواز اشیاء مجهول در آسمان آمریکا را تایید کرد

  + این گزارش می‌افزاید: آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا سرانجام در ماه ژوئن سال گذشته ناگزیر شدند رصد و پرواز این اشیاء ناشناس پرنده که به حریم هوایی آمریکا وارد شده اند را از حالت محرمانه خارج کرده و به اطلاع کنگره آمریکا برسانند.

  + در ماه اوت سال ۲۰۲۰ پنتاگون یگان ویژه‌ای را برای رهگیری و مقابله با ورود این اشیاء پرنده ناشناس تشکیل داد.

  پنتاگون در گزارش خود عنوان کرد: نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ گزارش‌های متعددی از ورود و تعرض اشیاء پرنده ناشناس که در اشکال و فرم‌های مختلفی بودند به حریم هوایی آمریکا داده است.

  پنتاگون و شبکه خبری سی ان ان به منشاء و محل پرواز این پرنده‌های ناشناس هیچ اشاره‌ای نکردند.

  تابناک با تو