مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

لامپ هاي ال اي دي چه عوارضي دارند؟

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

لامپ هاي ال اي دي مي توانند براي چشم هاي ما مضر باشند،لامپ هاي ال اي دي چه خطراتي براي چشم کودکان دارند

لامپ هاي ال اي دي چه عوارضي دارند؟

لامپ هاي ال اي دي چه عوارضي دارند؟
 • موضوعات : سبک زندگي ,
 • لامپ هاي ال اي دي چه عوارضي دارند؟

  سبک زندگي - تا حالا هرچي شنيده ايد درباره فوايد لامپ هاي ال اي دي بوده است در اينجا مي خواهيم شما را با عوارض اين لامپ ها آشنا کنيم

  مجله ياس تنها - لامپ‌های LED به دلیل قابلیت اطمینان و اقتصادی بودن مشهور هستند.

  - لامپ‌های LED با کیفیت بالا می‌توانند ۳۰ هزار ساعت بدون مشکل کار کنند (برای مقایسه، لامپ‌های رشته‌ای تا هزار ساعت کار می‌کنند). بازار مدرن می‌تواند حتی جسورانه‌ترین درخواست مشتری را در این زمینه برآورده سازد، لامپ‌های انتخابی از هر روشنایی و رنگی را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد.

  - علاوه بر این، LED‌ها به دلیل ایمنی در موارد مربوط به حفاظت از آتش معروف هستند. با این حال، شما باید هزینه تمام مزایای ذکر شده را پرداخت کنید؛ و اکنون ما در مورد یک نقطه ضعف آشکار به عنوان قیمت لامپ‌های LED صحبت نمی‌کنیم. فناوری LED دارای دو ویژگی ناخوشایند است که همه باید از آن‌ها بدانند.

  - اولین اشکال جدی تأثیر منفی LED ها بر روی چشم انسان است.

  - این امر به ویژه در مورد روشن کننده های ارزان قیمت LED که اغلب با استفاده از فن آوری های منسوخ تولید می شوند ، صادق است. چنین لامپ هایی روی چشم "فشار می آورند" و ممکن است با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت، بینایی فرد را مختل کنند.

  - دومین اشکال مهم LED سوسو زدن خیلی زیاد اغلب در مواردی مشاهده می شود که تولید کننده سعی در صرفه جویی در قطعات داشته باشد. برخی از لامپ های جدید موج ۱۰۰ هرتز دارند. چنین شاخصی توسط چشم انسان به طور معمول قابل درک نیست و منجر به اختلالات بینایی می شود و همچنین می تواند سردرد ایجاد کند.

  مشکل اصلی افزایش سوسو زدن است.

  - برای اینکه با معایب ذکر شده روبرو نشوید، همیشه باید لامپ‌ها را چک کنید و از محصولات فقط شرکت‌های معتمد با اعتماد استفاده کنید.

  - بهتر است تجهیزات با نور گرم طبیعی در محدوده ۲۷۰۰-۳۳۰۰ K. انتخاب شود.

  - به علاوه، توصیه نمی‌شود که از LED در اتاق‌هایی که کودکان خردسال هستند استفاده کنید. همچنین، میزان لرزش لامپ نباید بیشتر از ۸ هرتز باشد. در غیر این صورت، سیستم عصبی انسان شروع به رنج کشیدن می‌کند. ضریب موج دار نباید بیش از ۱۰درصد باشد.

  منبع: تابناک با تو