مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

توقيف 57 موتور سيکلت در بيرجند به دليل مزاحمت

توقيف 57 موتور سيکلت در بيرجند به دليل مزاحمت

اخبار بيرجند - شکوهي جانشین انتظامی شهرستان بیرجند گفت: ۵۷ دستگاه موتور سیکلت و ۶ خودروی متخلف در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان توقیف شده است. . .

مجله ياس تنها - سرهنگ شکوهی راد جانشین انتظامی شهرستان بیرجند گفت: با توجه به مزاحمت‌های موتور سوران متخلف برای شهروندان به ویژه در محدوده بلوار سلامت و بلوار پیامبر اعظم (ص)، طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با موتور سواران مزاحم فاقد پلاک، پلاک مخدوش و پلاک تا شده در شهرستان بیرجند اجرا شد.

+ او افزود: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان بیرجند با همکاری پلیس راهور و پلیس امنیت عمومی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی ۵۷ موتورسیکلت و ۶ خودرو را که با انجام حرکات نمایشی و نامتعارف برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند توقیف و روانه پارکینگ کردند.

سرهنگ شکوهی راد تصریح کرد: برخورد با موتور سیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش همواره در دستور کار پلیس بوده و با خاطیان برابر مقرارت برخورد خواهد شد.

+ فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از شهروندان خواست با توجه به همه گیری ویروس منحوس کرونا و افزایش مبتلایان به این بیماری از تردد‌های شبانه بی مورد در معابر و خیابان‌ها پرهیز کنند و با رعایت محدودیت‌های مصوب شده ستاد استانی و ملی کرونا گامی در جهت قطع زنجیره انتقال این بیماری بردارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گرداوري : بخش خبري مجله ياس تنها

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري