توقيف 57 موتور سيکلت در بيرجند به دليل مزاحمت

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

توقيف 57 موتور سيکلت در بيرجند به دليل مزاحمت

توقيف 57 موتور سيکلت در بيرجند به دليل مزاحمت

اخبار بيرجند - شکوهي جانشین انتظامی شهرستان بیرجند گفت: ۵۷ دستگاه موتور سیکلت و ۶ خودروی متخلف در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان توقیف شده است. . .

مجله ياس تنها - سرهنگ شکوهی راد جانشین انتظامی شهرستان بیرجند گفت: با توجه به مزاحمت‌های موتور سوران متخلف برای شهروندان به ویژه در محدوده بلوار سلامت و بلوار پیامبر اعظم (ص)، طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با موتور سواران مزاحم فاقد پلاک، پلاک مخدوش و پلاک تا شده در شهرستان بیرجند اجرا شد.

+ او افزود: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان بیرجند با همکاری پلیس راهور و پلیس امنیت عمومی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی ۵۷ موتورسیکلت و ۶ خودرو را که با انجام حرکات نمایشی و نامتعارف برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند توقیف و روانه پارکینگ کردند.

سرهنگ شکوهی راد تصریح کرد: برخورد با موتور سیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش همواره در دستور کار پلیس بوده و با خاطیان برابر مقرارت برخورد خواهد شد.

+ فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از شهروندان خواست با توجه به همه گیری ویروس منحوس کرونا و افزایش مبتلایان به این بیماری از تردد‌های شبانه بی مورد در معابر و خیابان‌ها پرهیز کنند و با رعایت محدودیت‌های مصوب شده ستاد استانی و ملی کرونا گامی در جهت قطع زنجیره انتقال این بیماری بردارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گرداوري : بخش خبري مجله ياس تنها

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري