همه کادر درمان ملاير واکسينه شدند

سه شنبه 07 ارديبهشت 1400
همه کادر درمان ملاير واکسينه شدند

همه کادر درمان ملاير واکسينه شدند

اخبار ملاير - ترکاشوند مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر از صددرصد واکسینه شدن کادر درمان ملایر خبرداد. . .

مجله ياس تنها - محسن ترکاشوند مدیر شبکه بهداشت شهرستان ملایر گفت: از هفته گذشته تاکنون ۱۰۰نفر نیرو‌های بخش درمان این شهرستان واکسینه شدند.

- او افزود: پرسنل مراکز بهداشت شامل خانه‌های بهداشت، خدمات جامع سلامت، پزشکان و دندانپزشکان و تمامی افرادی که در بخش خدمات بیمارستانی به صورت غیرمستقیم فعالیت دارند نیز واکسینه می‌شوند و واکسیناسیون ۵۰۰نفر از پرسنل شبکه بهداشت شهرستان ملایر آغاز شده است.

- ترکاشوند گفت: در بخش خصوصی نیز ۱۰۰نفر از پزشکان و دندانپزشکان این شهرستان واکسینه شده اند و حدود ۲۳۰ نفر دیگر نیز آماده دریافت واکسن هستند که با هماهنگی سازمان نظام پزشکی و بر اساس اولویت، واکسیناسیون پرسنل بهداشتی و درمانی بخش خصوصی نیز آغاز شده است.

- مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر با اشاره به آغاز مرحله دوم واکسیناسیون پاکبانان شهر ملایر، از اتمام واکسیناسیون بیماران هموفیلی، تالاسمی و سالمندان در این شهرستان گفت: کار ثبت نام بیماران خاص نیز برای دریافت واکسن براساس اولویت‌ها آغاز شده است.

- مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر یاد آور شد: تاکنون بیش از سه هزار دوز واکسن تحویل شهرستان ملایر شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir