مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

باورهاي اشتباه شما درباره لاغر شدن

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

با چه روش هايي بايد لاغر شويم،تصورات اشتباه درباره لاغر شدن و تناسب اندام،چگونه به تناسب اندام دلخواه خود برسيم

باورهاي اشتباه شما درباره لاغر شدن

باورهاي اشتباه شما درباره لاغر شدن
 • موضوعات : آرايش و زيبايي ,
 • باورهاي اشتباه شما درباره لاغر شدن

  بخش زيبايي و تناسب اندام - تناسب اندام و زيبايي براي آقايان و بخصوص خانم ها اهميت زيادي دارد .

  مجله ياس تنها - به نقل از اسپوتنیک، آلبینا کمیساروا، متخصص تغذیه در روسیه در مقاله‌ای به راز‌های کاهش وزن و شایعات موجود درباره آن پرداخته است.

  + کمیسارووا می‌گوید که هنگام خوردن شیرینی، هیچ تفاوتی در زمان خوردن آن وجود ندارد. به عبارت دیگر، شیرینی‌های صبح تضمینی برای کاهش وزن نیستند؛ حفظ تعادل در خوردن شیرینی در طول روز مهم است.

  + او همچنین تشریح می‌کند که فقط صبحانه شیرین به سیری کوتاه مدت منجر می‌شود.

  + در عین حال او می‌گوید که نباید از قند موجود در میوه‌ها ترسید. البته نباید از آن‌ها سو استفاده کنید و میوه‌های شیرین زیادی بخورید؛ اما امتناع از خوردن آن‌ها کمبود ویتامین و مواد معدنی را در پی خواهد داشت.

  + این متخصص تغذیه تاکید کرد: تعادل روزانه به شما امکان می‌دهد هر نوع غذایی را در رژیم عصرانه قرار دهید. اگر در وعده‌های غذایی قبلی مقدار بیشتری غذا خوردید؛ می‌توانید در وعده‌های غذایی عصر کمتر بخورید.

  + به گفته کمیسارووا جدا کردن غذا‌های "چرب" نیز یک استراتژی تغذیه‌ای موثر نیست، زیرا اکثر غذا‌ها با هم ترکیب می‌شوند و چربی در هر غذایی وجود دارد. هیچ الگوی گروهی مانند ترکیب خیار با ماست، یا ماهی با محصولات لبنی یا محصولات حاوی پروتئین‌های گیاهی و حیوانی وجود ندارد.

  او همچنین توصیه می‌کند که مقدار زیادی آب استفاده کنید. با این حال، نوشیدن آب هنگام تشنگی ضروری است، باید همیشه در دسترس شما یک لیوان آب باشد. همچنین به جای نوشابه، آب با ترکیبی از آبمیوه را بخورید.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان