مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

برداشت 1200 تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبي

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

برداشت 1200 تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبي . کشاورزي در خراسان جنوبي خراسان جنوبي- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پیش بینی برداشت هزار و ۲۰۰ تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبی خبر داد. . ..مجله ياس تنها - رضایی مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برداشت نوبرانه آلو و گوجه سبز از هزار و ۳۲۹ هکتار سطح زیر کشت این محصولات در باغات استان آغاز شده است.- او با اشاره به این که برداشت نوبرانه گوجه سبز از اوایل اردیبهشت ماه در استان آغاز شده است افزود:…

برداشت 1200 تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبي

برداشت 1200 تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبي
 • موضوعات : خبر از همه جا و همه چي ,
 • برداشت 1200 تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبي . کشاورزي در خراسان جنوبي

  خراسان جنوبي- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پیش بینی برداشت هزار و ۲۰۰ تن گوجه سبز و آلو از باغات خراسان جنوبی خبر داد. . ..

  مجله ياس تنها - رضایی مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برداشت نوبرانه آلو و گوجه سبز از هزار و ۳۲۹ هکتار سطح زیر کشت این محصولات در باغات استان آغاز شده است.

  - او با اشاره به این که برداشت نوبرانه گوجه سبز از اوایل اردیبهشت ماه در استان آغاز شده است افزود: برداشت محصولات گوجه سبز و آلو با توجه به نوع ارقام موجود آن در استان، تا اواخر شهریور ماه ادامه دارد.

  - رضایی با اشاره به این که بیشترین سطح زیر کشت این محصولات مربوط به شهرستان قاین است، اظهار کرد: آلو بخارا، آلو قطره طلا، آلو سیاه، گوجه ملایری و گوجه‌سبز از ارقام محلی و بومی این نوبرانه‌های بهاری در استان است.

  مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی تصریح کرد: پارسال هزار و ۱۷۱ تن آلو و گوجه‌سبز از سطح باغات استان برداشت شده است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان