مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

پرونده قتل طلا فروش سمناني به کجا رسيد؟

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

پرونده قتل طلا فروش سمناني،اخبار قتل طلا فروش سمناني

پرونده قتل طلا فروش سمناني به کجا رسيد؟

پرونده قتل طلا فروش سمناني به کجا رسيد؟
 • موضوعات : خبر از همه جا و همه چي ,
 • اخبار حوادث - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ( محمد شريف ابراهيمي ) گفت: پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان که منجر به قتل عمد صاحب مغازه شد به زودی با تکمیل پرونده و صدور رای بسته می‌شود.

  مجله ياس تنها - محمد شریف ابراهیمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ابراز داشت: پرونده تشکیل شده سرقت مسلحانه از طلافروشی که منجر به قتل عمد صاحب مغازه طلافروشی شده بود برای رسیدگی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

  - او ادامه داد: پرونده مربوط به سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان با تلاش شبانه روزی بازپرس در کوتاه‌ترین زمان قبل از سال ۱۴۰۰ تکمیل و با تفهیم اتهام به متهمان، به دادگاه ارسال شد، اما قاضی پرونده دادگاه کیفری یک، نقطه نظراتی را بر روی پرونده داشت.

  - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اضافه کرد: قاضی پرونده ایراداتی را مکتوب کرد که رفع نواقص پرونده منجر به رای خواهد شد و رای نیز به زودی صادر خواهد شد.

  - شریف ابراهیمی بیان کرد: اقدام سریع نیروی انتظامی در دستگیری سارقان مسلح طلافروشی سمنان ستودنی است و این اقدام سریع پلیس نشان داد ناامنی در جامعه خط قرمز است.

  - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تاکید کرد: پلیس و دستگاه قضا ایجاد ناامنی در جامعه را بر نمی‌تابند و در کوتاه‌ترین زمان با فرد خاطی برخورد قانونی خواهند کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان