مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

کار جالبي که يک زن فلسطيني با بمب هاي رژيم صهيونيستي انجام داد

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

ساخت گلدان با بمب هاي اسرائيلي،کار جالب يک زن فلسطيني

مادر فلسطيني با بمب هاي اسرائيل گلدان درست کرد

مادر فلسطيني با بمب هاي اسرائيل گلدان درست کرد
 • موضوعات : خبر از همه جا و همه چي ,
 • مادر فلسطيني با بمب هاي اسرائيل گلدان درست کرد . کار جالب يک زن فلسطيني با استفاده از بمب هاي رژيم صهيونيستي

  اخبار فلسطين - مادر فلسطینی که فرزندانش در حملات رژیم صهیونیستی شهید شدند، پوکه بمب‌ها را به گلدان تبدیل کرده تا بگوید فلسطین نمی‌میرد. . .

  مجله ياس تنها - به نقل از العالم؛ مادر شهید فلسطینی گل‌های رز را در پوکه بمب‌ها می‌کارد تا از جنگ، زیبایی ایجاد کند و بگوید نوار غزه از میان درد و رنج در سرزمین مقدس زیبایی می‌آفریند.

  - یک زن فلسطینی با دستان آغشته به خون شهدای خود، گل‌های رز را در بمب‌های دشمن صهیونیست کاشت، گویی به آن‌ها می‌گفت «فلسطین نمی‌میرد» و آن‌ها را با رنگ‌های گل‌ها محل زیبایی قرار دهد.

  «صبیحه موسی العبد» قهرمان این داستان است که دو فرزند او به دست دشمن وحشی با گلوله‌های اشک آور به شهادت رسیدند، اما او به شیوه خود پاسخ داد. خانم مسن که به ۶۰ سالگی رسیده بود، این بمب‌ها را به گلدان تبدیل کرده و برای شادی روح فرزندان شهیدش در آن گل قرار داد.

  - پسرش «باسم» در ۱۷/۴/۲۰۰۹ هنگامی که به سوی سینه او بمب گاز شلیک می‌شد او از کشور خود دفاع می‌کرد و فقط سی سال داشت، در حالی که دخترش جواهر، ۳۵ ساله، در ۱/۱/۲۰۱۱ بر اثر استنشاق گاز خفه شد.

  - ایده این کار از ۱۰ هزار بمب گاز در محل شهادت فرزندان او گرفته شده و مادر شهدا می‌خواست پیامی را به جهانیان و دشمن انتقال دهد که این است: ما قدرتمند هستیم و قادر به کاشتن گل در بمب‌هایی هستیم که باعث کشته شدن فرزندان ما می‌شود. ما قوی هستیم، زیرا اصرار داریم که هیچ کس با این بمب‌ها افراد دیگری را نکشد ما می‌خواهیم دنیا با دیدن این بمب‌ها رژیم صهیونیستی را مهار کند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان