مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد

آتش سوزي گسترده در نزديکي بندر بيروت / اخبار لبنان

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

>

آتش سوزي گسترده در نزديکي بندر بيروت - اخبار لبنان - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه‌های خبری از وقوع یک آتش سوزی گسترده در نزدیکی بندر بیروت خبر می‌دهند. . .مجله ياس تنها - همچنین فعالان شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از یک آتش سوزی که به نظر می‌رسد در نزدیکی بندر بیروت است، منتشر کردند.این در جالی است که شبکه الجدید لبنان به نقل از خبرنگار خود در منطقه اعلام کرد اخبار شایع شده در خصوص آتش سوزی در بندر بیروت نادرست است و آتش سوزی در یکی از پارک‌های نزدیک به منطقه الدوره…

آتش سوزي گسترده در نزديکي بندر بيروت / اخبار لبنان

آتش سوزي گسترده در نزديکي بندر بيروت / اخبار لبنان
 • موضوعات : خبر از همه جا و همه چي ,
 • آتش سوزي گسترده در نزديکي بندر بيروت - اخبار لبنان - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه‌های خبری از وقوع یک آتش سوزی گسترده در نزدیکی بندر بیروت خبر می‌دهند. . .

  مجله ياس تنها - همچنین فعالان شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از یک آتش سوزی که به نظر می‌رسد در نزدیکی بندر بیروت است، منتشر کردند.
  این در جالی است که شبکه الجدید لبنان به نقل از خبرنگار خود در منطقه اعلام کرد اخبار شایع شده در خصوص آتش سوزی در بندر بیروت نادرست است و آتش سوزی در یکی از پارک‌های نزدیک به منطقه الدوره بیروت رخ داده است.

  - هنوز به نوشته رسانه‌های لبنانی، علت این آتش سوزی مشخص نیست. همچنین سازمان دفاع مدنی لبنان از به کنترل درآوردن این آتش سوزی که در منطقه‌ای سرباز در نزدیکی بندر بیروت رخ داده، خبر داد.

  - در پی آتش سوزی که در ۵ اوت سال گذشته بندر بیروت را به لرزه درآورد، بیش از ۲۰۰ نفر جان خود را از دست دادند و بیش از ۶ هزار نفر زخمی شده و حدود ۳۰۰ هزار نفر نیز آواره شدند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان