ششمين سالگرد درگذشت پسر رئيس جمهور آمريکا

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

جو بايدن سر قبر پسرش


19:33 , سه شنبه 11 خرداد 1400

جو بايدن سر قبر پسرش

جو بايدن سر قبر پسرش

ششمين سالگرد درگذشت پسر رئيس جمهور آمريکا جو بايدن - رئیس جمهور آمریکا در مراسم ششمین سال درگذشت پسرش این روز را روزی سخت عنوان کرد. . .

مجله ياس تنها - جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مراسم ششمین سالگرد درگذشت پسرش بو بایدن که در ایالت دلاور برگزار شد حضور یافت.
 
رئیس جمهور آمریکا و همسرش جیل ابتدا از قبر بو بایدن در دلاور بازدید کردند و سپس در مراسمی که در کلیسای قبرستان برگزار شد شرکت کردند.
 
بایدن سپس با خانواده‌های نظامیان جان باخته آمریکایی نیز دیدار و سخنرانی کرد. وی گفت که ما باید بهایی که برای آزادی هایمان پرداخت شده را به خاطر بسپاریم.
 
بو بایدن دادستان کل سابق دلاور در سال ۲۰۱۵ و در سن ۴۶ سالگی بر اثر سرطان مغز درگذشت. او همچنین به عنوان عضوی از گادر ملی ارتش دلاور به مدت یک سال در عراق حضور داشت.
 
رئیس جمهور آمریکا در این مراسم با اشاره به نوه اش هانتر گفت: امروز شش سال که هانتر پدر خود را از دست داده و من پسرم را از دست دادم. امروز روز سختی برای ماست.
 
بایدن گفت که بو در حین خدمت جانش را از دست نداد، اما او در ارتش آمریکا در عراق خدمت کرد و این یکی از افتخارآمیزترین کار‌هایی بود که در زندگی انجام داد.

تابناک با تو

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري