پسر عاشق در پارکينگ به قتل رسيد

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

قتل پسري که عاشق شده بود در پارکينگ


20:56 , چهارشنبه 12 خرداد 1400

قتل پسري که عاشق شده بود در پارکينگ

قتل پسري که عاشق شده بود در پارکينگ

اخبار قتل -  با پیگیری انجام شده و در تحقیقات به عمل آمده، اطلاعاتی از اختلافات این پسر جوان با خانواده‌ای که او قصد ازدواج با دختر آنان را داشت، به دست آمد. . . .

مجله ياس تنها - فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: راز گم شدن پسر ۲۳ ساله دلیجانی با دستگیری اعضای یک خانواده و اعترافشان به قتل وی توسط پدر خانواده آشکار شد.

*   به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ «مجتبی جمالی» توضیح داد: چهارم اردیبهشت ماه سال جاری گزارشی از مفقود شدن پسر جوانی از سوی خانواده به پلیس شهرستان اعلام شد و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، تحقیقات لازم برای یافتن او آغاز شد.

وی تصریح کرد: با پیگیری انجام شده و در تحقیقات به عمل آمده، اطلاعاتی از اختلافات این پسر جوان با خانواده‌ای که او قصد ازدواج با دختر آنان را داشت، به دست آمد.

  * فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان اظهار داشت: در بررسی تخصصی کارآگاهان پلیس شهرستان و همکاری کارآگاهان پلیس استان، مشخص شد که در روز فقدان مقتول، خانواده دختر با او ملاقات داشته و همسایه‌ها نیز در آن روز متوجه درگیری مشکوک در پارکینگ منزلشان شده بودند.

سرهنگ جمالی خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس و به دست آمدن مدارک و دلایل لازم در نقش داشتن اعضای خانواده در گم شدن مقتول با هماهنگی صورت گرفته  با مرجع قضایی اعضای این خانواده دستگیر شدند و  بازجویی‌ کارآگاهان پلیس از آنان آغاز شد.

*  وی افزود: در نهایت، اعضای این خانواده به قتل این پسر جوان به‌دلیل رفتار غیر از شئونات اخلاقی از سوی پدر خانواده اعتراف کردند و مشخص شد که مقتول با دعوت آنان به محل زندگیشان مراجعه کرده و با برنامه‌ریزی انجام شده پدر خانواده، او را در پارکینگ منزل به قتل رسانیده و جسد متوفی را در بیابان خاک کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: جسد متوفی از بیابان‌های اطراف شهرستان کشف شد و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

منبع: عصرايران

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري