چرا کودک بد اخلاق مي شود؟

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

چرا کودک بد اخلاق مي شود؟


12:14 , سه شنبه 18 خرداد 1400

چرا کودک بد اخلاق مي شود؟

چرا کودک بد اخلاق مي شود؟

بخش کودک - شايد شما هم احساس مي کنيد کودک شما بد اخلاق شده است اما علت آن را نمي دانيد. در ادامه درباره علل بد اخلاقي کودک با شما صحبت مي کنيم

مجله ياس تنها - امیر هوشنگ مهریار، روانشناس گفت: فشار روانی در فرد با علائمی چون بی اشتهایی، خستگی و عصبانیت همراه است همچنین در این هنگام خواب کودک به هم می خورد.
 
- وی با اشاره به مهمترین علت فشار روانی در کودک افزود: مهمترین علت فشار روانی کودک را می توان بداخلاقی های والدین دانست علاوه بر آن دعوای والدین و فشارهای مدرسه نیز می تواند در بروز فشار روانی برای کودک تاثیر بگذارد.
 
- این روانشناس ادامه داد: مسائلی که در خانه مطرح می شود همچنین اتفاقات خانه نیز می تواند فشار روانی را برای کودک به دنبال داشته باشد از عوامل تاثیر گذار دیگر در ایجاد فشار روانی برای کودک می توان به مریضی و بیکاری والدین اشاره کرد.
 
- وی با اشاره به اقدامات لازم برای کاهش فشار روانی کودک اظهار داشت:والدین به منظور از بین بردن فشار روانی کودک به روانشناس حوزه کودک  مراجعه کنند همچنین پرهیز از دعوا و زور گویی به کودک می تواند فشار روانی کودک را کاهش دهد از راه‌های دیگر کاهش فشار روانی کودک می توان به صحبت کردن نسبت به وی اشاره نمود.

منبع: ني ني سايت  ninisite.com

پايان

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري