محسن رضايي گفت : از تمام ظرفيت هاي بانوان در دولتم استفاده خواهم کرد

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

محسن رضايي گفت : از تمام ظرفيت هاي بانوان در دولتم استفاده خواهم کرد

محسن رضايي گفت : از تمام ظرفيت هاي بانوان در دولتم استفاده خواهم کرد

اخبار انتخابات 1400 - رضايي گفت : مادران و بانوان خانه‌دار باید مقدس شمرده شوند و این خانه‌داری را شغل بدانیم و به آن حقوق بدهیم و به منزلت بانوان احترام بگذاریم. . . .

مجله ياس تنها - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از تمام ظرفیت‌های بانوان در دولتم استفاده می‌کنم، گفت:از بانوان عزیز و سربلند ایران اسلامی می‌خواهم به من کمک کنند تا دولت اقدام و تحول در ایران شکل بگیرد.

* به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محسن رضایی روز سه شنبه در نشست با بانوان، گفت: ایران ما بدون بانوان ایران نخواهد شد و بانوان باید به حقوق حقه خود در این سرزمین برسند.

* وی افزود: مادران و بانوان خانه‌دار باید مقدس شمرده شوند و این خانه‌داری را شغل بدانیم و به آن حقوق بدهیم و به منزلت بانوان احترام بگذاریم. مطمئن باشید در این مسیر هیچ وجه کوتاه نمی‌آیم چون بانوان ما آینده ایران را می سازند.


مجله ياس تنها  www.myas.ir


* نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه پایه مسئله خانواده، جمعیت و تربیت فرزندان بهداشت و سلامت خانواده، بانوان هستند، اظهار کرد: اگر بانوان این همه نقش دارند چرا نباید از مدیران کشور باشند و چرا در دولت‌ها توجهی به آنان ندارند. مگر ما در کنار پیامبر خدا (ص)، حضرت خدیجه(س)، در کنار حضرت امیرالمومنین (ع) حضرت فاطمه زهرا(س) و در کنار امام حسین (ع) حضرت زینب (س) را نمی‌بینیم.

رضایی با بیان اینکه باید به بیش از  ۵۰ درصد جمعیت کشور توجه کنیم، گفت:  تا گفتم می‌خواهیم خانه داری را شغل ثابت کنیم و حقوق بدهیم، صدای عده‌ای بلند شد که پولش را از کجا می آورید. سالانه ۱۳۷ میلیارد دلار یعنی بیش از ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار میلیارد تومان پول دست کسانی می‌رود که حق آنان نیست. با صرفه جویی یک درصد از این پول‌ها یارانه ۴۵۰ هزار تومانی و حقوق خانم‌های خانه دار پرداخت می شود.

وی افزود: میزان یارانه یک خانواده چهار نفره با احتساب یارانه ۴۵۰ هزار تومان، حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود آیا باری از دوش زندگیشان برداشته نمی‌شود و اگر به خانم‌ها حقوق خانه داری بدهیم که روی تربیت بچه ها،  سلامت و بهداشت درون خانواده وقت می گذارند، چیز عجیبی است. این کار باعث شود جمعیت ایران، سلامت و تربیت فرزندان انجام شود و این پول در مقابل  تلاش زنان خانه دار ارزشی ندارد. 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد:چرا از اظهارات من عده‌ای گلایه کردند که پول را از کجا می آورند. من می گویم اگر دزدی کرده باشید بترسید چون ما قرار است پول مردم را به خودشان برگردانیم لذا از بانوان عزیز و سربلندی ایران اسلامی می‌خواهم به من کمک کنند تا دولت اقدام و تحول در ایران شکل بگیرد و از ظرفیت همه بانوان در اداره کشور استفاده کنم.

رضایی با بیان اینکه حداقل دو بانو را در کابینه قرار می‌دهم تا منزلت بانوان دیده شود، گفت: مسئله حضور بانوان در کابینه موجب افزایش منزلت آنان می‌شود.  بانوان می‌توانند تاجر، اقتصاددان و صاحب شرکت و موسسات باشند. حضرت خدیجه یک زن ثروتمند و مطرح بود و پول حضرت خدیجه کمک کرد تا پیامبر بتواند دین خدا را گسترش دهد.

رضایی با بیان اینکه بانوان می‌توانند در تولید ثروت نقش داشته باشند، ساده‌ترین کار را بانک طلا دانست و گفت: وقتی طلا را نگه می‌دارید طلا سرمایه می‌شود و قیمت آن بالا می‌رود. با گذاشتن طلا در بانک طلا از سویی به شما سود پرداخت می شود و ار طرفی دیگر طلاهای موجود در بانک موجب پشتوانه پول ملی و تقویت آن می‌شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اهمیت کسب و کار خانگی بانوان گفت: به بانوان امکانات و تجهیزات می دهیم و برای آنان کسب و کارهای خانگی راه می اندازیم. در تایوان، مالزی و برخی کشورهای آسیایی تجهیزات کوچکی به خانم‌ها داده‌اند و خانم‌ها قطعات الکترونیکی برای کامپیوتر و تلویزیون تولید می‌کنند هر بعد از ظهر این قطعات  را از خانم‌ها تحویل می‌گیرند و در ازای آن به آنان دلار می دهند.

وی افزود: فرزندی که در کنار مادر چیدن قطعات الکترونیکی را می‌بیند، خود در آینده اقتصاددان بزرگی می‌شود. بنابراین در دولت ما و با حمایت شما بانوان از تمام ظرفیت بانوان کشور از هیئت دولت گرفته تا داخل خانه ها استفاده خواهیم کرد و از ظرفیت این ۵۰ درصد جمعیت کشور به طور کامل استفاده می‌کنم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر ایران زبان داشت می گفت حالم خوب نیست. ترکیه از من جلو زده، محیط زیست من خراب شده و سطح آبهای زیرزمینی کاهش یافته است. آسمان ایران ما را دزدیدند. هواپیماهایی که می‌تواند در ایران مسافر پیاده کند و میلیاردها دلار فقط از مسافران و سوختگیری به ایران می‌رسید امروز به ترکیه، قطر و امارات می‌رود. ایران اگر زبان داشت از ما می پرسید چرا این بلا را سرم آورده اید و چرا منابع بنادر ما را در دوبی و فجیره برده‌اند.

رضایی خواستار  پایان جنگ زرگری در کشور شد و گفت:  پشت سر هم دولت تشکیل می شود اما  ایران به امروز به این وضع افتاده است. آمده‌ام تا به عنوان سرباز وطن با کمک شما به این وضع موجود در کشور پایان بدهم و انشاءالله این کار را خواهم کرد و یک دولت قوی، کارآمد و مسئولیت‌پذیر ایجاد خواهم کرد و شما بانوان پرچمدار این دولت خواهید شد.

عصرايران

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري