زيرکوه سرايان و خوسف به ديزل ژنراتور برق مجهز شدند

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

زيرکوه سرايان و خوسف به ديزل ژنراتور برق مجهز شدند

زيرکوه سرايان و خوسف به ديزل ژنراتور برق مجهز شدند

اخبار خراسان جنوبي - از میان شهرستان‌های خراسان جنوبی سه شهرستان که فاقد مولد اضطراری برق بودند به دیزل ژنراتور برق مجهز شدند. . .

مجله ياس تنها - دادگر مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: به منظور حفظ پایداری شبکه برق، شهرستان‌های سرایان، زیرکوه و خوسف به دیزل ژنراتور برق با قدرت ۳۰ کیلووات مجهز شدند.

- او با اشاره به اینکه در حال حاضر کلیه شهرستان‌ها به دیزل ژنراتور برق تجهیز شده اند، افزود: با توجه به اهمیت صنعت برق در انتخابات به دلیل الکترونیکی بودن فرآیند رأی گیری و برای هماهنگی و کنترل هر چه بهتر پایداری شبکه، جلسات کارگروهی مدیران ستادی و شهرستانی در شرکت برگزار شده و هماهنگی‌های لازم با استانداری و فرمانداری‌های شهرستان‌ها نیز صورت گرفته است.

- دادگر ادامه داد: به منظور پشتیبانی کامل شبکه برق در ایام قبل و بعد از انتخابات مرخصی همکاران در سطح استان لغو شده و کلیه عوامل و خودرو‌های عملیاتی و سنگین در حالت آماده باش هستند.

- دیزل ژنراتور ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی برای تولید انرژی الکتریکی است.

دیزل ژنراتور‌ها در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به شبکه برق متصل نیستند، یا به عنوان منبع تغذیه اضطراری در صورتی که برق شبکه قطع شود استفاده می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : کپي برداري از اين مطلب با ذکر نام و آدرس سايت مجاز است.

مطالب مرتبط با پست جاري