مشکل آب مردم درگهان کي رفع مي شود؟

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

مشکل آب مردم درگهان کي رفع مي شود؟

مشکل آب مردم درگهان کي رفع مي شود؟

اخبار داخلي : قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان ( احمد شاکري ) گفت: تولید آب شیرین کن درگهان تا پایان هفته آینده به ظرفیت واقعی خود خواهد رسید.

مجله ياس تنها : احمد شاکری، قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان گفت:مشکل آب مردم درگهان تا پایان هفته آینده با رسیدن تولید آب شیرین کن درگهان به ظرفیت واقعی خود رفع خواهد شد.

شاکری افزود: به علت خرابی و گرفتگی ممبران‌ها، ظرفیت تولید آب شیرین کن درگهان کاهش یافته که به زودی مشکل کمبود آب این شهر مرتفع خواهد شد.

- او گفت: عملیات تعویض ممبران‌های پکیج شماره سه در هفته گذشته انجام شده و عملیات شستشوی ممبران‌های پکیج شماره دو هم در هفته جاری پایان یافته است و از اوایل هفته آینده نیز شستشوی ممبران‌های پکیج شماره یک آغاز خواهد شد و تا پایان هفته آینده به پایان خواهد رسید.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان افزود: با اتمام عملیات شستشوی ممبران‌ها ظرفیت تولید آبشیرینکن به ۵۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز خواهد رسید.

- شاکری همچنین از ساخت مخزن پیش تصفیه سایت آب شیرین کن درگهان خبر داد و گفت: عملیات احداث این مخزن در حال انجام است که تا چهار ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

او افزود: با وارد مدار شدن این مخزن، یکهزار متر مکعب به ظرفیت تولید آب شیرین کن درگهان اضافه خواهد شد و بزودی آب این شهر به پایداری لازم می‌رسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پايان مطلب

توجه : تمام حقوق مطالب برای هایپرتمپ محفوظ می باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري