پيکان سواري در گتوند واژگون شد و 5 نفر مصدوم شدند

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

پيکان سواري در گتوند واژگون شد و 5 نفر مصدوم شدند

پيکان سواري در گتوند واژگون شد و 5 نفر مصدوم شدند

اخبار حوادث : رییس فوریت‌های پزشکی گتوند ( عيسي بشيري ) گفت: حادثه واژگونی سواری پیکان در جاده ورودی گتوند حوالی شهر جنت مکان منجر به مصدومیت ۵ نفر شد.

مجله ياس تنها : عیسی بشیری  رییس فوریت‌های پزشکی گتوند گفت: حادثه واژگونی سواری پیکان در جاده ورودی گتوند حوالی شهر جنت مکان منجر به مصدومیت ۵ نفر شد و پس از اطلاع نیرو‌های فوریت‌های پزشکی با ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

- او با بیان اینکه ۵ مرد حدود ۲۵، ۲۳، ۲۳، ۲۳ و ۳۰ ساله در این حادثه مصدوم شدند، افزود: مصدومان برای درمان به بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون شهرستان گتوند اعزام شدند.

- جاده ورودی گتوند تا سه راهی، به علت پیچ‌های زیاد، نداشتن علائم هشداردهنده مناسب، دید کم در شب، ترافیک سنگین و عرض کم، سالانه حوادث مرگباری در این محور رخ می‌دهد و این جاده به یکی از حادثه‌خیزترین نقاط استان خوزستان تبدیل شده است.

وعده‌ها از سوی مسئولان شهرستانی و استانی برای تعریض و ایمن سازی این جاده حادثه خیز به رغم پیگیری‌های مردم تاکنون عملی نشده است. تعریض و ایمن سازی این جاده به عنوان یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان گتوند از سوی دستگاه‌های ذیربط ضرورت دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها : , , , ,

توجه : تمام حقوق مطالب برای هایپرتمپ محفوظ می باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري