اين چند شهر استان اصفهان شهردار ندارند

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

اين چند شهر استان اصفهان شهردار ندارند

اين چند شهر استان اصفهان شهردار ندارند

اخبار اصفهان : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: از ۱۱۳ شهر استان هنوز اسامی ۵ شهردار به استانداری معرفی نشده است...

مجله ياس تنها - حجت‌الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص مشخص‌نشدن برخی از شهرداران در استان اصفهان گفت: استان اصفهان دارای ۱۱۳ شهر است که بر اساس قانون شورای اسلامی پس از معرفی شهرداران منتخب به استانداری در کمیته فنی شرایط احراز آن‌ها کنترل شده و به محض تأییدشدن این اشخاص به حراست معرفی می‌شوند.

   او ادامه داد: حراست نیز پس از اخذ استعلام از نهاد‌های مسئول باید حداکثر ظرف ۲۰ روز پاسخ را اعلام کند تا نهایتاً احکام شهرداران صادر شود؛ اما در حال حاظر شورا‌ها شهرداران ۵ شهر را هنوز معرفی نکرده اند اما باید تا ۱۵ آبان‌ماه شهرداران منتخب را معرفی کنند البته در این مدتی که شهردار‌ها معرفی نشدند بر اساس قانون مسائل شهرداری با سرپرست‌ها پیگیری و انجام می شود.

   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص نحوه صادرکردن احکام شهرداران شهر‌های با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر بیان کرد: وزیر کشور احکام شهرداران شهر‌های با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر که شامل اصفهان، کاشان، نجف‌آباد و خمینی‌شهر می‌شود را صادر می‌کند که از این شهر‌ها صرفاً حکم شهردار خمینی شهر صادر نشده است.

او افزود: لازم به ذکر است که استان اصفهان رتبه اول در معرفی شهردار‌ها در مقایسه با استان‌های کل کشور را دارد که در حال حاضر احکام شهرداران ۸۸ شهر صادر شده و مشغول به کار هستند و ۲۰ شهر دیگر را نیز هفته آینده نهایی می‌کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توجه : تمام حقوق مطالب برای هایپرتمپ محفوظ می باشد.

مطالب مرتبط با پست جاري