کلاهبردار تلفني در ساوجبلاغ دستگير شد

سه شنبه 02 ارديبهشت 1399
کلاهبردار تلفني در ساوجبلاغ دستگير شد

کلاهبردار تلفني در ساوجبلاغ دستگير شد - اخبار پليس ساوجبلاغ-دستگيري کلاهبردار تلفني

سرهنگ سليماني فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: کلاهبرداری که با ترفند تلفنی «برنده شدن رادیویی» حساب های مردم را خالی می کرد در این شهرستان دستگیر شد.  . .

مجله ياس تنها - سرهنگ علی سلیمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب شاکی ،بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

- بررسی تکمیلی کارشناسان  پلیس  فتا نشان داد که  طی تماس های متعدد با شاکی و اعلام این که او در مسابقه رادیویی برنده شده است وی  را به پای دستگاه ATM کشانده و مبلغ سه  میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از حسابش برداشت شده است،

- سلیمانی خاطرنشان کرد که  بلافاصله همه حساب های مقصد وجوه مالباخته شناسایی و مسدود  و در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد  فرد کلاهبردار با انتقال وجوه به چندین کارت در چند مرحله اقدام به خرید طلا در استان های غربی کشور کرده است.

- ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده موفق به شناسایی متهم شده و با بررسی حساب بانکی وی مشاهده کردند که در روزهای اخیر بیش از ۳۰۰میلیون ریال به حساب او واریز شده است.

- فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

- وی از شهروندان خواست  در صورت مواجهه با تماس هایی تحت عنوان برنده شدن در مسابقات تلوزیونی و رادیویی، بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

منبع:ايرنا


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir