زن و شوهر با هم ارضاء شويد / روش ارضاء شدن زن و شوهر همزمان

مجله ياس تنها شامل مطالب آشپزي،زناشويي،پزشکي،کودک،بارداري مي باشد

زن و شوهر با هم ارضاء شويد / روش ارضاء شدن زن و شوهر همزمان

روش ارضاء شدن زن و شوهر همزمان

بخش زناشويي - رابطه جنسي در زندگي مشترک تاثير زيادي دارد . براي اينکه رابطه جنسي شما لذت بخش شود بهتر است که همزمان با همسرتان ارضاء شود اما چگونه؟

مجله ياس تنها بخش زناشويي

ارضاء شدن همزمان زن و شوهر: دراین حالت، زن همیشه دلواپس این خواهد بود که کی به ارگاسم می‌رسد؟ مطمئن باشید توجه به این مسئله خیلی آشفته‌اش خواهد کرد.

- او نیاز دارد، بدون هیچ بازداری یا کنترلی، آزادانه به رابطه جنسی بپردازد تا ارگاسم به سراغش آید. وقت ارگاسم برای او همان زمانی است که رخ می‌دهد. پس، مرد می‌تواند بعد از او فوراً ارگاسم داشته باشد یا حتی نحوه‌ی بهتر آن این است که می‌تواند کمی صبر کند.

- به این نکته‌ی مهم نیز توجه داشته باشید: رسیدن هم‌زمان مرد و زن به ارگاسم هردو را چنان جذب لذت شدید خود می‌کند که شراکت و توجه به عواطف دیگری برایشان به ناگاه از دست می‌رود و خاصه‌ی اصیل عشق، یعنی انس و الفت، در میانشان ناپدید می‌شود.

- لحظه‌ای زن سرشار از توجه کامل به احساسات مرد است؛ و لحظه‌ی دیگر، هیچ برجا نمانده. مرد هم، فرقی ندارد، آن زمان که ارگاسم را تجربه می‌کند لذت زن را از خاطر می‌برد. او، که تا پیش از رسیدن به ارگاسم، همه ی‌ی حواسش متوجه‌ی لذت رو به افزایش زن بوده، آناً چنان می‌گسلد و دل مشغول لذت بردن خود می‌شود که جایی برا احساس لذت زن و توجه به عشقش باقی نمی‌ماند.

* وقتی مرد خودرا کنترل می‌کند

مرد آگاهانه خودرا کنترل می‌کند تا قبل از زن به مرحله ارضا شدن و ارگاسم نرسد. این یعنی فرصت خوبی برای زن تا لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرد. مرد با پذیرش مسئولیت، زن را از دلواپسی نجات می‌دهد و به او این احساس را می‌بخشد که فرصت دارد و نیازی نیست برای ارگاسم داشتن و ارضا شدن قبل از مرد عجله کند.

- خوب، هرچه اطمینان زن به مرد بیشتر باشد و مطمئن‌تر باشد که مرد قبل از او به اوج لذت نمی‌رسد با آرامش بیشتری می‌آساید و خود رابه دستان وی می‌سپارد. این خوب است. توجه دارید که مزیت دیگری برای رابطه جنسی دو قطبی است.

- مرحله‌ی اول شروع می‌شود. مرد بدون ارگاسم لذت خودرا می‌برد. بعد، مرحله‌ی دوم فرا می‌رسد. زن می‌داند بقیه‌ی وقت به او تعلق دارد و مرد می‌خواهد او بهره‌مند شود. پس، با خیال آسان خودرا رها می‌کند.

- هرچه زن مطمئن‌تر باشد مرد قرار نیست قبل از او ارضا شود، آسان‌تر می‌آساید و رهاتر خواهد بود.

- البته احساسات مسیر یکنواختی را طی نمی‌کنند. گاه مرد نیاز شدیدی احساس می‌کند که قبل از زن ارگاسم داشته باشد. در چنین مواقعی، نباید بگذارد آتشش بیشتر تحریک شود. عمل درست خلاصی از تحریک و آرام گرفتن است. آرام گرفتن در دو مرحله انجام می‌گیرد:

- ابتدا باید قبل ازآن که دیر شود با کنار کشیدن، مانع تحریک بیشتر خود شود. سپس باید شروع به افزایش برانگیختگی زن کند. تحریک زن و رشد لذت او به مرد فرصت می‌دهد کنترلش را بازیابد.

- اتفاق دیگری که گاه در طی رابطه جنسی می‌افتد، خواست زن برای ارگاسم قبل از مقاربت است. این خواسته روند زیر را می‌طلبد: مرد در مرحله‌ی اول تحریک می‌شود؛ سپس زن رابه ارگاسم می‌رساند؛ آنگاه به مقاربت می‌پردازد و مرد نیز ارگاسم را تجربه می‌کند. دخول بعد از رسیدن زن به ارگاسم، موجب پذیرفته شدن عالی مرد می‌شود.

 * ارگاسم داشتن هم زمان مرد و زن می‌تواند باعث رضایت‌بخشی کمتری شود

اگر مرد مسئولیت کنترل خود رابه عهده بگیرد، این امکان برای زن به وجود می‌آید که از کنترل خارج شود و به پیش رود. از این راه، مرد توجه‌اش رابه زن حفظ کرده و می‌توان از لذت بردن او بطور کامل لذت ببرد. سپس، زن این امکان رامی‌یابد که با توجه‌ی کامل به مرد ارگاسم دهد و از احساس لذت او برخوردار شود. دراین صورت، مثل این است که هر دوی آن‌ها بجای یک ارگاسم دو ارگاسم را تجربه کنند؛ ابتدا هردو ارگاسم زن را و بعد هردو ارگاسم مرد را.

- اما، این که مرد بخواهد لذت کامل خودرا مقدم بر زن تجربه کند، چه اشکالی دارد؟ او با این روش زن را از شکل‌گیری آرام خواهشش دور می‌کند و چنانچه علی‌رغم آن، زن بتواند به ارگاسم برسد، مرد به خاطر فقدان برانگیختگی کامل در شرایطی نیست که قادر باشد ارگاسم وی را به خوبی احساس کند.

- پیروی از دستورالعمل‌های کلی رابطه جنسی دوقطبی به زن فرصت آنرا می‌دهد که در هر بار شانس کافی برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن را داشته باشد. حال، اگر این خواهشش حاصل نشد، چون مرد وقت خودرا بدون توقع یا ایجاد زحمت برایش صرف کرده، زن احساس رضایت کافی خواهد کرد.

- پیروی از دستورالعمل‌های کلی رابطه جنسی دو قطبی به زن فرصت آنرا می‌دهد که در هر بار شانس کافی برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن راداشته باشد.

* فواید اضافی رابطه جنسی دوقطبی
 
از فواید رابطه جنسی دو قطبی احساس محق بودن زن برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن است. وقتی مرد در زمان خود لذتش را برد و نوبت به زن رسید، طبیعت زن به زن می‌گوید حالا نوبت توست. بدون این احساس حق داشتن، برای بعضی از زنان رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن بسیار دشوار است.

- بسیاری از زنان بخشش رابه راحتی انجام می‌دهند؛ ولی وقتی نوبت دریافت کردن می‌رسد، برایشان همه ی‌چیز خیلی سخت می‌شود. زن به هنگام رابطه جنسی ممکن است چنان نگران یا در فکر نیاز‌های شریک جنسی‌اش باشد که بخود اجازه ندهد به نیاز‌های خودش نیز توجه کند. چنین گرایشی می‌تواند کاملاً ناخودآگاه باشد.

- یک بار حین شرح این نکته در یکی از سمینارهایم، زنی که معلوم بود شدیداً به هیجان آمده تقریباً فریاد زد: «اوه، باور کردنی نیست! دلیش باید همین باشد.» هرکسی می‌توانست بفهمد او دچار درک آنی و شگفتی‌آوری شده است. سخنرانی را قطع کردم و موضوع را از او پرسیدم. ماجرا را چنین برایمان شرح داد:

- همین همین حالا فهمیدم چرا فقط یک بار در زندگی‌ام ارگاسم داشته‌ام. زنی چهل و دو ساله‌ام و سال‌ها از زندگی مشترکم می‌گذرد، ولی فقط یک بار آن هم طی تجربه‌ای خاص به ارگاسم رسیدم. حدود شش سال ازآن موقع می‌گذرد. همیشه فکر می‌کردم دلیلش چه بوده، ولی به نتیجه‌ای نمی‌رسیدم تا امروز.

- راستش را بخواهید حدود شش سال پیش در یکی از روز‌ها وقتی همسرم خواهان رابطه جنسی شد، من شرایط روحی مساعدی نداشتم. فکر می‌کردم در رابطه‌مان به اندازه‌ی کافی ایثار کرده ام،، اما اثری از هیچ تجربه‌ی باشکوهی نمی‌دیدم. بالاخره، پس از اصرار زیاد همسرم رابطه را پذیرفتم؛ منتها تصمیم گرفتم فقط دریافت کننده باشم و از نوازشش لذت ببرم.

-  برایم همه‌ی کاری کرد؛ و من برخلاف همیشه، هیچ کاری برایش نکردم. با خودم گفتم این بار مال من است. واقعاً نیز لحظات خوشی را گذارندم. حالا می‌فهمم چرا دراین رابطه ارضا شدم و ارگاسم داشتم. در آن مورد خاص، توجه‌ام به او معطوف نبود. برای اولین بار به خودم توجه کردم و همین هم موثر واقع شد. جالب این که هیچ کاری برای لذت بخشیدن به شریک جنسی‌ام انجام ندادم، ولی او هم راضی و خشنود بود.

 - همانطور که مثال بالا نشان می‌دهد، وقتی زن بتواند کاملاً دریافت کننده باشد، می‌تواند واقعاً از رابطه جنسی لذت ببرد. رابطه جنسی دو قطبی راهی برای زن می‌گشاید تا زمانی برای پذیرش و زمانی برای دریافت داشته باشد. پس ازآن که آشکارا لذت می‌بخشد، این حق را برای خویش می‌بیند که به قطب لذت بردن تغییر مکان دهد. با درک دو جانبه‌ی رابطه جنسی دو قطبی و علامت دادن واضح مبنی بر این که مرحله‌ی دوم آغاز شده، زن در آرامش کامل‌تری می‌آساید و از شکل‌گیری تدریجی کامیابی جنسی‌اش لذت می‌برد.

منبع: پارسينه

مطالب مرتبط با پست جاري