پيدا شدن ماشين فراري در زير خاک ها

پنجشنبه 30 بهمن 1399
پيدا شدن ماشين فراري در زير خاک ها

پيدا شدن ماشين فراري در زير خاک ها

اخبار جالب : در فوریه ۱۹۷۸، گروه جوانی از پسران مشغول حفاری در حیاط خانه جدید خود در لس آنجلس بودند که به یک چیز بزرگ و فلزی برخوردند. این پسران در واقع یک Ferrari Dino ۲۴۶ GTS را کشف کرده بودند. . ..

مجله ياس تنها - معلوم نبود چه کسی این خودرو مدل فراری را در آنجا پنهان کرده، اما واضح بود که هرکسی که اینکار را انجام داده قصد داشته بعد‌ها به سراغ این خودرو بیاید، زیرا خودرو مدل فراری با حوله‌هایی در منافذ و نوار درزگیر‌ها مومیایی شده است. با این حال، بدبختانه، آن‌ها فراموش کرده‌اند که کاملاً شیشه‌ها را ببندند و به فضای داخلی خودرو صدمه زیادی وارد شده بود.

اما این خودرو مدل فراری متعلق به چه کسی بود؟ و چگونه در این باغ شخصی دفن شد؟

- پس از حدس و گمان‌های فراوان و توجه رسانه‌ها با سرنخ‌های بسیار کم، نتیجه‌گیری شد که خودرویی که چهار سال قبل توسط صاحبان آن به عنوان اتومبیل سرقتی اعلام شده بود، توسط سارقان در آنجا دفن شده است.

- ساکنان فعلی آن زمان فقط چند ماه قبل به آن ملک نقل مکان کرده بودند، اما به طرز حیرت انگیزی هیچ یک از همسایگان گزارش نکردند که خودرو مدل فراری در اینجا دفن شده است. این اتومبیل به شرکت بیمه‌ای که ضرر مالکان اصلی را پوشش داده بود برگردانده شد و در حراج خصوصی قرار گرفت. . . .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir