کروناي انگليسي در بجستان هم ديده شد

چهارشنبه 13 اسفند 1399
کروناي انگليسي در بجستان هم ديده شد

کروناي انگليسي در بجستان هم ديده شد

اخبار بجستان : باذلي رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از شناسایی نخستین بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در بجستان خبر داد. . .

مجله ياس تنها : جواد باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: نخستین بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در  بجستان شناسایی شد.

 
- او افزود: این فرد به همراه سه نفر دیگر به کربلا عزیمت کرده بودند که سه نفر همراه او به سبزوار و او به بجستان بازگشته است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد ادامه داد: این فرد بعد از شناسایی و قبل از ارتباط با سایر اشخاص قرنطینه و تحت درمان قرار گرفت.

- باذلی بیان کرد: با وجود کاهش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان علامه بهلول گنابادی، روزانه ۵۰ بیمار با آزمایش مثبت کرونا در این مناطق شناسایی می‌شوند.

- او تصریح کرد: با وجود مخاطرات و تبعات شیوع ویروس همه گیر کرونا، عادی انگاری مردم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی به یک دغدغه تبدیل شده است.

حامد قربانی فرماندار گناباد گفت: با توجه به ضریب ابتلا و درگیری بیشتر افراد مبتلا به این بیماری باید سطح آمادگی‌ها افزایش یابد.


- او افزود: با توجه به خطر شیوع کرونا و برای کاهش مخاطرات از پذیرش مسافر و مهمان در تعطیلات نوروزی سال آینده در این شهرستان معذوریم.

فرماندار گناباد ادامه داد:  تا بعد از رفع خطر شیوع این بیماری هیچ مهمان و مسافری را از سطح کشور در این شهر نمی‌پذیریم.

- قربانی بیان کرد: با عنایت به شرایط شیوع ویروس همه گیر کرونا ورود و خروج تور‌های گردشگری از گناباد در آستانه تعطیلات نوروزی ممنوع است و قنات جهانی قصبه هم پذیرای گردشگران نیست.

- او تصریح کرد: جمعه بازار گناباد هم باید تنها با حضور حداکثر ۳۰ غرفه بومی عرضه میوه و تره بار و با رعایت فاصله اجتماعی و با نظارت شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی و فرماندهی انتظامی فعالیت داشته باشد و تمامی واحد‌های صنفی و حتی دسته یک ساعت ۲۱ هر شب تعطیل شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir