گفتگوي کوتاه با فريده سپاه منصور بازيگر سينما

یکشنبه 22 فروردين 1400
گفتگوي کوتاه با فريده سپاه منصور بازيگر سينما

گفتگوي کوتاه با فريده سپاه منصور بازيگر سينما . بازيگر معروف سينما فريده سپاه منصور

بخش سبنما - فریده سپاه منصور بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت حرفه‌ای و هنری اش به بیان توضیحاتی پرداخت. . .

مجله ياس تنها -  فریده سپاه منصور در خصوص اینکه سال ۹۹ را به لحاظ حرفه‌ای چطور پشت سر گذاشته است و شکل و شمایل کیفیتی کار در سال پشت سر گذاشته شده چگونه بوده است گفت: سال ۹۹ در حوزه تئاتر فعالیت کردم و با دو کارگردان به نام‌های مسعود کرامتی و جلال دهقانی اشکذری دو اثر متفاوت را بازی کردم. بعد از آن هم ویروس کرونا وارد جامعه شد و خانه نشین شده ام و فعلا سر هیچ کاری نرفته ام.

- او در این باره که چه پیش بینی در حرفه خود برای سال آینده دارد و اینکه چه وضعیتی خواهد داشت بیان کرد: با توجه به اینکه پیشنهاد‌های زیادی برای بازی در فیلم و سریال‌ها دارم به گمانم سال آینده بسیار پر بار خواهد بود.

- این بازیگر در این باره که کرونا علاوه بر ضرر زدن وجه مثبتی هم داشته است یا خیر خاطرنشان کرد: به نظر من تنها وجه مثبت آن این است که مردم دست به دست هم داده اند و تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده اند.

- او در خصوص این سوال که آیا ما در ۸ سال اخیر به لحاظ جایگاه هنری نسبت به قبل رشد مثبتی داشته ایم یا خیر بیان کرد: در طول این چند سال اخیر اتباع خارجی که به ایران سفر می‌کنند از پیشرفت تئاتر سخن می‌گویند که این مایه افتخار است.

- سپاه منصور در بیان اینکه همکاری اش با سریال «نون. خ» چطور بوده است تصریح کرد: گذشته از سرمای بیش از حد مناطق فیلمبرداری روز‌های بسیار خوبی را سپری کردیم و همکاری به شدت خوب بود.

- او در پاسخ به این سوال که برخی از بازیگران خانم معتقد هستند که فیلمنامه سریال و فیلم‌های ایرانی باید بیشتر مردانه نوشته شود و جایی برای خانم‌ها نیست بیان کرد: به نظر من جا برای خانم‌ها باز است و آن‌ها می‌توانند در بحث فیلمنامه نویسی فعالیت کنند چرا که این حرفه نیز مختص مردان نیست و آن‌ها می‌توانند بنابر ذهن خلاق و ایده‌های مناسب خلق موقعیت، داستان و قصه جذاب و طناز کنند.

- فریده سپاه منصور به عنوان کلام آخر با بیان اینکه چه آرزویی در سال جدید دارد اظهار کرد: آرزومندم کرونا نه تنها از کشور ما بلکه از تمام جهان ریشه کن شود و غیر از این نمی‌توان هیچ آرزویی داشت در کنار آن آرزو دارم همبستگی مردم ایران بیشتر شود و همدیگر را دوست داشته باشیم و به همدیگر فکر کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir