انجام تست کرونا درب منزل شما

چهارشنبه 07 اسفند 1398
انجام تست کرونا درب منزل شما

انجام تست کرونا درب منزل شما

بخش پزشکي مجله ياس تنها - مهدي شفيعي گفت: تست ابتلا به ویروس کرونا به صورت سرپایی و درب منازل انجام نمی‌شود، مراقب افراد سودجو باشید.

به ادامه برويد

اخبار کرونا در ايران - مهدی شفیعی مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان، گفت: تست کرونا و آنفولانزا به هیچ عنوان سرپایی و درب منازل انجام نمی‌شود وفریب شیادان وکلاهبرداران را نخورید.

+ شفیعی افزود: افرادی که با این عنوان به درب منازل می‌روند، از طرف دانشگاه علوم پزشکی نیستند و مردم مراقب افراد سودجو باشند.

او گفت: کسانی که از طرف ما برای انجام طرح‌ها فرستاده می‌شوند، دارای مدارک شناسایی و معرفی‌نامه هستند.

+ مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از شهروندان می‌خواهیم اگر فردی برای گرفتن تست کرونا به منازل آن‌ها مراجعه کرد، از طریق مراجع ذیربط مانند نیروی انتظامی اطلاع دهند.

+ شفیعی تصریح کرد: در حال حاضر تنها طرحی که درب منازل قرار است انجام شود، طرح خطرسنجی بیماری‌های مزمن، قلبی، عروقی و غیر واگیر است که البته این طرح به دلیل شیوع کرونا با دستور وزارتخانه با یک هفته تأخیر اجرا می‌شود.

+ او عنوان کرد: در خصوص اجرای این طرح ممکن است همکاران ما برای طرح پرسش و گرفتن نمونه خون از افراد جهت انجام آزمایش‌های اختصاصی قند، چربی و ... به درب منازل مراجعه کنند.

بازنشر:مجله ياس تنها

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله ياس تنها است کپي برداري از مطالب با درج لينک مطلب بلامانع است. || طراح قالب avazak.ir